VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 05 November 2023 01:42:51

0 Yorum

Kez Okundu.

İP’ten Chp’ye Eleştiri

CHP-İYİ Parti'de Selo  Kavgası Tam Gaz Devamke

H24 / Siyaset

İYİ Parti Denizli Milletvekili Öztürk, "Sırtımdaki hançerlerle seçime girmek zorunda kaldım" diyen CHP lideri Kılıçdaroğlu'na yanıt verdi. 

İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk, kurultaydaki konuşmasında "Sırtımdaki hançerlerle seçime girmek zorunda kaldım" diyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yanıt verdi. Öztürk, sosyal medya platformu X üzerinden yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

Sen Selo’ya selam söylemeye devam et, Sonra da sırtından hançerlendim diye sırf kurultay ,koltuk uğruna utanmadan yalan söylemeye devam et, Sana değil Cumhurbaşkanlığı, CHP GB Apoleti bile fazlaymış…

Kılıçdaroğlu ne demişti? CHP'nin 38. Olağan Kurultayı konuşan Kemal Kılıçdaroğlu, şunları söylemişti: 6 lider oturduk. İlk toplantı. Bu tabloyu kısmen anlattım. Kendilerine, ülkede demokrasi yok, bir sorunlar yumağı haline geldi dedim. 6 lider demokrasiyi, insan haklarını getirmek zorundayız dedim. İnsanlar düşüncelerini ifade edebilsinler, yargıdaki kara lekeyi kaldıralım diye anlattım. Altı parti bir araya geldik.

Ülkeyi nasıl yöneteceğimiz konusunda oturduk çalıştık. Hemen hemen her alanda bir ortak mutabakat metni hazırladık. Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem çalışması yaptık. İş, adayın seçilmesine gelince hepinizin malumu olan masadan kalkmalar ve masaya yeniden dönmeler geldi. Sırtımdaki hançerlerle seçime girmek zorunda kaldım! Yükümüz ağırdı. Beni asıl üzen, sırtımdaki yük değildi, sırtımdaki hançerlerdi! Seçim bitti.

Kazanamadık. Daha nefes almadan değişim söylemleri başladı. Değişim söylemini dillendirenler, uzun süredir değişmeyenlerdi! Ama seçimden sonra ilk işim onları değiştirmek oldu! İlk değişimi ne zaman söyledim? 2019. En büyük değişimi yaşayan parti, CHP'dir! Girilemeyen evlere, mahallelere, illere ve ilçelere girdik. Oradan milletvekilleri çıkardık. Değişimin içinde olanlar, değişimi fark edemezler.

https://www.4x4bet123.com/ https://www.4x4bet123.com/
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER