VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 25 September 2023 00:17:05

0 Yorum

Kez Okundu.

Bebek’te Cinayet

Bebek'teki Çifte Cinayetin Yeni Detayları Ortaya Çıktı

H24/ Yaşam 

Taksiciyi Savununca Bıçaklanmışlar Bebek'teki çifte cinayetin yeni detayları ortaya çıktı: Taksiciyi savununca bıçaklanmışlar Beşiktaş Bebek'te çıkan kavgada öldürülen 2 gencin, iş çıkışı geldikleri meydanda taksiciye küfür ve hakaret eden alkollü 5 kişilik bir gruba tepki göstermeleri sonucu bıçaklandıkları ortaya çıktı. Polisin yakaladığı saldırganların ise Asayiş Şube Müdürlüğü'nde işlemlerinin sürdüğü öğrenildi.

 Bebek'teki çifte cinayetin yeni detayları ortaya çıktı: Taksiciyi savununca bıçaklanmışlar Bebek Cevdetpaşa Caddesi'nde dün saat 01.30 sıralarında meydana gelene olayda, sahilde bir teknede çalışan Engin Göregen ile Mazlum Doğan, mesailerinin bitmesi sonrasında eve gitmek için meydana gelmişlerdi. Burada taksi bekleyen iki genç, bir grup tarafından bıçaklanarak öldürülmüştü. Yaşanan olayın detayları ortaya çıktı.

TAKSİCİYİ SAVUNDUKLARI İÇİN BIÇAKLANMIŞLAR

https://www.4x4bet123.com/ https://www.4x4bet123.com/

Edinilen bilgiye göre tekne çalışanı iki genç, mesai bitimi geldikleri meydanda taksi beklemeye başladı. O esnada meydanda bekleyen taksiciye, 4'ü erkek 1'i kızdan oluşan 5 kişilik bir grup küfür ve hakaret etti. Bunu duyan iki genç ise taksiciyi savunarak gruba tepki gösterdi. Tepki üzerine grup, tartıştıkları iki genci çıkan kavgada bıçakladı.

Vücutlarına aldığı darbelerle ağır şekilde yaralanan iki genç, kaldırıldıkları hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

5 KİŞİLİK GRUP BAĞCILAR’DA YAKALANDI

Öte yandan, olaydan sonra kaçan 5 şüphelinin Bağcılar’da polis tarafından yakalandığı öğrenildi. Şahısların Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği’ndeki sorgularının sürdüğü ve önümüzdeki günlerde adliyeye sevk edileceği öğrenildi.

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER