VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 26 May 2022 01:52:12

0 Yorum

Kez Okundu.

Aydal’dan ERDOĞAN’ın Adaylığı İddiası

Prof. Dr. Doğan Aydal’dan Erdoğan Cumhurbaşkanı adayı olmayacak iddiası

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Doğan Aydal, Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden Cumhurbaşkanlığına aday olmayacağına inandığını söyledi.

Aydal, “Ben sayın Selçuk Bayraktar'ın aday gösterileceğine inananlardanım” dedi

 Prof. Dr. Doğan Aydal’dan Erdoğan Cumhurbaşkanı adayı olmayacak iddiası Prof. Dr. Doğan Aydal, Ankara Masası canlı yayınında Genel Yayın Yönetmeni Fatih Atik’in konuğu oldu.

Cumhurbaşkanlığı seçim sürecini değerlendiren Aydal, “Sayın cumhurbaşkanımızın aday olmayacağını düşünenlerdenim. Bir çok yerde izledim. Kıbrıs'ta da yakinen gördüm. Toplantılarını izliyorum özellikle, davranışını izliyorum. Geçmişteki diri halini hatırlıyorum, şimdi ki haline bakıyorum.

81 vilayeti dolaşacak, Türkiye'nin bütün yükünü yüklenecek, enerji de görmüyorum. Kendisi de bunu hissediyordur” şeklinde konuştu. “ Sağlık diliyorum, Türkiye Cumhuriyeti'ne hizmetleri olmuş bir kişidir” diyen Aydal “Şunu sorayım sağlık problemleri nedeniyle Erdoğan aday olmayacak mı diyorsunuz?”

şeklindeki soru üzerine şunları söyledi: “Şahsi kanaatim Erdoğan Cumhurbaşkanı adayı olmayabilir”

“Cumhurbaşkanı aday olmayabilir . Benim şahsi kanaatim. Çünkü, insan vücuduna neden zülüm eder? Yürürken dahi bazen yürümesinde sıkıntı olduğunu görüyorum. Yorgunluktan Afrika'da uyuduğu filmleri dağıtıyorlar, Türkiye'de çok servis edilmedi.

Türkiye Cumhuriyeti'nin cumhurbaşkanıdır, hizmetleri olmuştur ama iyi yerinde bırakır diye düşünüyorum. Bir de ömür var önünde. Sağlıkla yaşayacağı, keyif süreceği, torunlarını seveceği... Cumhurbaşkanı zaten oldu. Türkiye, dünya tanıdı.” “Selçuk Bayraktar'ın aday gösterileceğine inananlardanım” “ Ben sayın Selçuk Bayraktar'ın aday gösterileceğine inananlardanım.

Selçuk Bayraktar'ın Türkiye'de bir karşılığı var. Tanınan, çalışkan ve genç biri. Dolayısıyla da bir kaç yerde de PR denemeleri yaptılar. Yanlış olabilir ama çok yakınlarından, Selçuk beyin bu işlere hazırlandığı duyumunu da aldım. Dolayısıyla bir tür siyasete hazırlanıyor. Tesadüf olmadığını düşünüyorum.”

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
https://www.facebook.com/rhvmimarlik/videos/557660301802778
Yazar Bilgisi

H24 Haber H24 Haber infokariha.net Tüm Yazıları

BENZER HABERLER