VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 26 September 2023 08:14:52

0 Yorum

Kez Okundu.

Altan Sultangazi’ye Gelecek Vaad Etti

Sultangazi Gelecek Partisi 2. kongresi Yapıldı 

H24 / Talip AKSOY 

Sultangazi Gelecek Partisi İlçe Başkanı Ramazan Altan Güven Tazeledi Aa Gelecek Partisi Sultangazi 2. Olağan Kongresi Hoca Ahmet Yesevi Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.

Sultangazi Hoca Ahmet Yesevi Kültür merkezinde  Gerçekleştirilen kongrede mevcut ilçe başkanı Ramazan Altan yeniden başkan seçildi.

Kongre Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı Okunarak Başladı Gelecek Partisi Sultangazi 2. Olağan Kongresi, Gelecek Partisi İstanbul 28. Dönem 2. Bölge milletvekilleri, İstanbul İl Başkanının ve parti yöneticilerinin katılımıyla başladı.

Kongre Programı İlk olarak saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal marşı okundu. Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun selamları iletildi. Mevcut Başkan Ramazan Altan Yeniden İlçe Başkanı Seçime tek liste ile giren mevcut başkan Ramazan Altan, tüm delegenin oyunu alarak yeniden Gelecek Partisi Sultangazi ilçe başkanı seçildi.

 

Altan: Sultangazi'de Artık Sultangazi'li olmayan  insanları yerel seçimlerde görmek istiyoruz.

Kongrede  Açılış konuşmasında , “ Bu partinin bir neferi olmam bir selamla başladı. O zamanlar Yeşilay Sultangazi ilçe başkanıydım. Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanıyla bir selamlaşmakla başlayan bir serüvenimiz oldu. O gün bu gündür bir aile sıcaklığında bu görevimi icra ediyorum. Partili arkadaşlarımın isteği üzerine 2. Olağan kongremizde yeniden aday oldum.

Bu göreve layık olmak için elimden gelen gayreti göstereceğim. Yürüteceğim çalışmalarda Rabbim hayırlara vesile kılsın. Hep birlikte bu davanın hizmetkârıyız. Hiçbir haksızlık yapmadan tüm kardeşlerimle görevimize layık olmaya çalışarak başarılar elde etmeye çalışacağız.

Çalışma bizden tevafuk Allah'tandır. Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun." ifadelerini kullandı.

Eski il Başkanı Yeni Milletvekili İsa Mesih Şahin

Ülke İyiye Gitmiyor Gelecek Partisi Sultangazi ilçe kongresinde bir konuşma yapan, Gelecek Partisi İstanbul 28. Dönem 2. Bölge Milletvekili İsa Mesih Şahin, ülkede yaşanan ekonomik sıkıntılara değindi. “ Bu ülkede ekonomik sıkıntılar altında inim inim inleyen halkımız çaresizlik içerisinde ne yapacağını bilemez bir durumdadır. Ekmek 19 TL ye dayanmış, akaryakıt 40 TL’nin üzerine çıkmış, döviz durdurulamaz bir noktada, TL her geçen gün kan kaybetmektedir. Alım gücü her geçen gün biraz daha düşmektedir. Asgari ücretli ve emekli insanca yaşamın kıyısından bile geçmemektedir. Bütün bunların sorumlusu 22 yıldır iktidarda olan mevcut partidir. Gerçek kurtuluş ise bu halkın iradesi ile iktidara gelecek olan Gelecek Partisiyle mümkün olacaktır” dedi.

Kongreye Milletvekillileri, Siyasi Parti İlçe Başkanları STK başkanları Katıldılar 

Kongreye Gelecek Partisi İstanbul 2. Bölge Milletvekili İsa Mesih Şahin, Gelecek Partisi İstanbul 3. Bölge Milletvekili Selim Temurci, Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı Mehmet Kuğu, CHP Sultangazi İlçe Başkanı Kemal Avseren, Yeniden Refah Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Yasin Kul, Türkiye Tüm Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Mevlüt Kandemir, Adıyaman/ Gerger Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Av. Ali Acar, Adıyaman / Gerger Dernekler Federasyon Başkan Vekili İsmail Akkaya, Kelazin Dernek Başkanı Remzi Işık, Tüm Canbeyler Derneği Genel Başkanı Abdulbaki Durmuş, Saadet Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Hüseyin Aydoğan, İYİ Parti Sultangazi Meclis Üyesi Kemal Karuş, ismini sayamadığımız yüzlerce sivil toplum kuruluşu temsilcisi, dernek başkanı ve partililer katıldı.

https://www.4x4bet123.com/ https://www.4x4bet123.com/
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER