VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 10 March 2023 22:22:51

0 Yorum

Kez Okundu.

Akparti’den Yeniden Refah’a Ziyaret

AKP, Yeniden Refah Partisi'ni ziyaret etti 

Binali Yıldırım: Arzu ediyoruz ki bu seçimde birlikte yol yürüyelim

''Erbakan Değerlendireceğiz''

AKP Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım, AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Seçim işleri Başkanı Ali İhsan Yavuz ile birlikte Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan'ı ziyaret etti.

Ziyaretin ardından konuşan Yıldırım, "Yeniden Refah Partisi Genel Merkezi'ni Ali İhsan Bey ile birlikte AK Parti adına ziyaret etmiş bulunuyoruz.

Önümüzdeki seçimlerle ilgili karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk. Çok verimli, faydalı bir görüşme gerçekleştirdik.

Arzu ediyoruz ki bu seçimlerde birlikte yol yürüyelim. Sayın Genel Başkan Fatih Erbakan ve arkadaşları kendi değerlendirmelerini yapacaklar ardından kararını kamuoyuna paylaşacaklardır" dedi.

“PARTİMİZİ CUMHUR İTTİFAKI'NDA GÖRMEK İSTEDİLER”

Ziyaret dolayısıyla AK Parti heyetine teşekkür eden Fatih Erbakan ise görüşmede seçimlerle ilgili karşılıklı fikir alışverişinde bulunulduğunu kaydetti.

Erbakan, şu görüşleri dile getirdi:

"Kendileri Sayın Cumhurbaşkanı'nın selamlarını bizlere ilettiler ve önümüzde yapılacak olan bu seçimlerde, 14 Mayıs seçimlerinde Yeniden Refah Partimizi Cumhur İttifakı'nda görmek istediklerini ifade ettiler. Bizler de yetkili kurullarımızda bu teklifi, bu daveti değerlendireceğiz, istişare edeceğiz. Kendilerine de en kısa zamanda cevap vereceğiz. İnşallah, ülkemiz için, milletimiz için hayırlı adımlar atmak nasip olur, hayırlı sonuçlara vesile olur. Tekrardan bu nazik ziyaretlerinden dolayı, bu tekliflerinden, davetlerinden dolayı da kendilerine teşekkür ediyorum." 

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan da, "Yeniden Refah Partimizi Cumhur İttifakı'nda görmek istediler. Bu daveti değerlendireceğiz, kendilerine en kısa zamanda cevap vereceğiz" diye konuştu.

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkanı Önder Aksakal'la görüşeceği belirtildi.

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER