VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 30 November -1 00:00:00

0 Yorum

Kez Okundu.

12 Eylül 1980’den Bugüne

12 EYLÜL 1980 den BUGÜNE

Aşağıdaki resim Rahmetli Necmettin ERBAKAN hocam ile Rahmetli Hacı Fehim ADAK hitap ettiğim şekli ile amcamızın resmi. Ankara 1 Ağır Ceza Mahkemesinin Anafartalar adliyesindeki salonu , uyuşturucu iftirasından yargılandıkları davanın ilk duruşması savunan avukat Rahmetli babam Ali Rıza ENER .

Dava sonucu tek celsede BERAAT ( bundan sonraki teferruata girmiyorum) Neden bu paylaşımı bugün yaptım bir kardeşimiz “Çocuktur çocuk “ diyen yine bir abimizin tiktok unu göndermiş . İsimler sayıyor Bilge büyüğümüz Ancak içlerinde Hacı Fehim ADAK. yok çünkü Hacı Fehim Çocuk dediğine AKŞEMSETTİNLİK yapmak için çaba gösteriyordu.

Çocuk diyenler beni tanır ben Mamak Mahkemelerinde tanıdığım babalarını bile tanırım. Belki bana sen olayın şu yönünü bilmiyorsun diyecekler, ancak ben Hacı Fehim Adak nerede durdu ise orada durmanın doğru olduğunu bilirim ve zamanında durdum, Çocuğu özellikle yetiştiren hocalarıdır , Hocalar Muallim gibi davransalardı nasıl olurdu bir daha soruyorum.

Bir birimizi karşılıklı suçlayarak bir yere varılmaz Aynı cemaatte birlikte namaz kılabiliyorsak Milli Görüşün temel ilkelerinde nefisleri bir kenara bırakıp Yeniden Büyük Türkiye için , birlik ve beraberliği denemenin feyz ve bereketi olacağına inanıyorum, Hakkınızı helâl edin dualarınızı beklerim Allah a emanet olun

13.09.2022

Av Mehmet ENER

Milli Görüş ün En’er i

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER