VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 21 April 2022 17:19:43

0 Yorum

Kez Okundu.

Yine Ramazan Yine Kudüs

Yine Ramazan Gene Kudüs

H24/MAKALE /Talip AKSOY

Onbir ayın sultanı rahmet mağfiret ve Tövbe ayı olan Mübarek Ramazan’a bu senede vardık hamdolsun.

İki yıldır siyonizmin coronası dünyayı ekonomik olduğu kadar da planlı olarak öldürdü.

Psikolojileri değiştirdi, sonuçta bir çok yakın olmak üzere akraba, dost arkadaşlarımızı kaybettik. Allah Teala hepsine ölmüşlerimize rahmet eylesin, kalanlara da sağlık sıhhat afiyetler dilerim.

Selam olsun o Serveriniz Rasulullah (s.a.v) ve Ehlibeytine tertemiz şehidlere olsun.

Ramazan’ın hikmetlerini anlatacak degiliz dostlar, tvlerde hocalar! Mevlidhanlar, şarlatanlar zaten para kazanarak Ramazan’ın bereketini görüyorlar, yaşamaktalar.

İslam’ın oruçtan hacdan daha fazla önem verdiği husus özgürlük ve hürriyettir. Bu özgürlük ve hürriyet öncelikle nefimize, sonra aile ve toplumumuzdan sonra ise ümmet kavramını kuşatır.

İslami şuur özgürlüğünün sınırı ve sınıfı yoktur. Mukaddes belderimiz Müslüman bireylerin can mal namus emniyeti yok ise, orada orucun namazın ve nafile ibadetlerin bir kifayeti olmaz.

Heryıl her ne hikmetse ramazan ayında iftarlarımızı açarken küstah İsrail Filistin’lilere zulmeder, şehidlerimiz olur.

O iftarda kursaklar hüzünle, yutkuna yutkuna oruçlar açılır. Her sene keza Afganistan'da bir cami de, yahut Irak’ta yahut ülkemizde ve bitmeyen Suudi zalimliği Yemen’de Nijerya’da müslümanlara mezhep ve farklı konularda Siyonizm’in bekçisi satılıklar zulmeder katliamlar canlı bombalar olurlar.

Bu sene yine zulüm 2022 devam ediyor, İslam alemi halen aynı narkozunda, Rahmetli ERBAKAN hocanın tabiriyle sakallı Hüsnü ve hüsnüyeler siyonizmin uydurduğu liderler kraller şeyhler ve hocaefendilerinin peşinde sürü gibi girmektedirler.

Siyonlar dünyanın her tarafında küstah BOP projelerini uygulamakladırlar. Üstad Bediüzzaman şeyh Said'in kıyam hareketinde bu millet 1000 yıldır islama hizmeti etmiştir,  biz bunlardan dolayı dahi olsa kılıç çekemeyiz der. Ukala, küstah din sahicisi cemaat liderleri şeyhler vs'ler tarikat ve mezhep üzerinden rahatlıkla bu konularda savaş çıkarabiliyorlar. Tekellerinin dönmesi ve yaşamları için uydurma hadis ve hurafeleriyle rantlarına devam ediyorlar.

Ukrayna’da mağdur olan insanlara yahudi ve  Hıristiyanların yardımı halen bizlere akıl alma bir durumla karşı karşıya getirmektedir. İslam alemi biribirinin kanını dökmekten vazge emiyor.

Kudüs esarette, Mekke Suudi zulmünde, İslam coğrafyası darbeler ve kirli planların işlediği halde iken, İslam birliği yok ve anlaşılamıyor maalesef.

Dünya Kudüs gününe son günler kala bile, Kudüs ve geçen sene ramazanda saldırmıştı. Geçen yıl Ramazan'da Ümmetin direnişin kahraman evlatları Siyonizm’in aklını almıştı ki defolup kaçıp gitmişti. Bu yıl gene siyonizm azdı yine dün akşam direnişin şerefli evlatları bir çok kente füzelerle karşılık vermişti.

Geçen seneden beri İsrail de neler olduda binlerce katliam ve canilikten sonra mavi Marmara şehidlerine rağmen uyuşma ve normalleşme anlaşması gerçekleşti ve İsrail başkanı angarada karşılandı.

İsrail bayrağını Mehmetçiğe taşıttırıldı. Hahamlar cumhurbaşkanlığında görüşmeler yaptılar. İsrail'le normallesirken müslümanlar sessiz ve süs pus.

Siyonizm sözünde durmayan bir aşağılık lanetliklerdir, ki bu hafta kıble mescidine postallarıyla girerek 70 kişiyidi yaraladı. Bizim stk ve partilerde kınama yapadurdular ne oldu İsrail de korktu mu?

Hayır

İsrail kimden korkacağını iyi biliyor, kimi nereye ne için atayacağınıda iyi bilir.

Siyonizm 5700 yıllık bir mikriptor ve sökülüp atılması gerekir diyen bir lider adamın dediği gibi siyonizm öyle bir ustadır ki, Sizi ordusuna alır, israil marşını okutur da farkına varamazsınız dediği gibi. Allah (c.c) ayet-i kerimede neden düşünmezsiniz, neden akletmesiniz der!

Halen bizler düşünmüyor, rehavete koltuğa para ve kadına takılmışız kalmışız. Kudüs için umutsuzluk asla  yok! İsrail beklesin beklemediği heryerde ümmeti. Elbette sancaklar Kudüs e selahaddinden Erbakan dan selam götürecektir. İsrailsiz birdunya ve özgür kuduste elbette buluşacağız.

Yaşasın direniş yasasin Kudüs yaşasın ümmetin kahraman direniş erleri ve şehidlerine selam olsun.

İsrail elbette kahrolacaktır.

Özgür Kudüs israilsiz bir dünya elbette olacaktır.

2022 Dünya Kudüs günü için her eylem ve etkinlikte Bulunalım

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
https://www.facebook.com/rhvmimarlik/videos/557660301802778
Yazar Bilgisi

Talip AKSOY Talip AKSOY h24habrgmail.com Tüm Yazıları

BENZER HABERLER