VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 14 August 2021 00:10:53

0 Yorum

Kez Okundu.

Yeniden Refah Partisi Muharrem Ayı İftarına Katıldı

 

Yeniden Refah Partisi Muharrem İftarına Katılıdı

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Dış ilişkiler Başkanı  Doğan BEKİN ve Genel Başkan Yardımcısı Mehmet ALTINÖZ katıldılar.

her yıl geleneksel yapılan Dünya Ehlibeyt Vakfı tarafından düzenlenen İftar Programına katılan Doğan BEKİN  yaptığı paylaşımında takipçilerine duyurdu.

 

DÜNYA EHLİ BEYT TARAFINDAN DÜZENLENEN MUHARREM İFTAR PROGRAMINA KATILIM SAĞLADIK

 

Ehli Beyt Vakfı'nın iftar programına Türkiye'nin mozaiğini oluşturan farklı toplum katmanından önemli şahsiyetler katılım sağlamaktadır. Bu yıl da bu gelenek bozulmadı. Bu yıl düzenlenen programa kıymetli Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Altınöz bey ile birlikte katılım sağladık.

Uzun yıllardan beri Ehli Beyt tar afından düzenlenen iftar programına katılan ve Âşık Sıtkı Baba (Pervane) tarafından kaleme alınan 'Haydar Haydar' türküsünü büyük bir ustalıkla ünlü türkücü Bedia Akartürk ile birlikte söyleyen Türk Sanat Müziği Sanatçısı büyüğümüz Mustafa Sağyaşar Bey yine Ehli Beyt İftar programına katılarak o renkli mozaiğin bir parçası olduğunu ortaya koydu.

Türkiye'nin zor bir süreçten geçtiği bir dönemde Fermani ALTUN Bey kardeşimiz geçmişte olduğu gibi yine aynı duygu, heyecan, düşünce ve kararlılıkla 'birlik ve beraberlik' mesajları vererek bu günlerde Türkiye'nin ziyadesiyle ihtiyaç duyduğu barış diline önemli katkılar sağlamaya çalıştı.Bir Doğan Bekin dahil 4 kişi görseli olabilir

Genel Başkan Yardımcımız kıymetli Mehmet Altınöz Bey ve kardeşim Kenan Gürdal Bey 

Bir Doğan Bekin dahil 2 kişi, oturan insanlar ve iç mekan görseli olabilir

Türk Sanat Müziği Sanatçısı değerli büyüğümüz Mustafa Sağyaşar Bey ile .

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER