VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 24 March 2023 18:57:09

0 Yorum

Kez Okundu.

Yeniden Refah Orjinal İstikametten Ayrıldı

Yeniden Refah Orjinal İstikametten Ayrıldı

H24/ Siyaset 

Erbakan vakfı ve Yeniden Refah Partisi Kurulup bu günlere gelinceye kadar ki söylemlerinde Akp muhalefeti, Karşı çıkılan maddeler ve En son Cumhurbaşkanı Adayı olarak ortaya çıkan Fatih Erbakan  bir haftada akıl tutulmasına sebep oldu.

Habertürk'te katıldığı programda keza Teşkilatların Yuzde 60'ı ittifaktan yana olmadığını söylemişti.

Önce 40 sonra paylaşılan 30 Madde ve olumsuz anlaşma son dakika olarak  Şok  Haber olarak yansıdı.

Milli Görüş'ün aslı olduğunu iddia etsede Akp ile girilen ortak mutabakat "Orjinal istikamet" e gölge getirmiş oldu.

Fatih Erbakan: Bizzat sayın Cumhurbaşkanı ile mutabakata varılmış oldu.

Yeniden Refah Partisi olarak tüm seçim alanlarında kendi amblemimizle Cumhur İttifakında seçime girme kararı almış bulunuyoruz.

* Cumhur ittifakı karşısında kümelenen blok, geçmişte yaşadığımız tecrübeler ve söylemler dolayısıyla ülkemize fayda getirmeyecek bir bloktur. Bu blok ülkemize ve milletimize fayda sağlamayacaktır.

* Sayın Cumhurbaşkanımız önümüzdeki hafta salı ya da çarşamba genel merkezimize ziyarette bulunacak. Cumhurbaşkanlığı adaylığı sürecimizi de sonlandırmış bulunuyoruz.

https://www.4x4bet123.com/ https://www.4x4bet123.com/

FATİH ERBAKAN: ADAYLIKTAN ÇEKİLİYORUM

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Genel Merkez önünde yaptığı açıklamada şunları söyledi: Bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın davetiyle 12.00'de Külliye'de bir araya geldik. Bizzat sayın Cumhurbaşkanı ile mutabakata varılmış oldu.

Yeniden Refah Partisi olarak tüm seçim alanlarında kendi amblemimizle Cumhur İttifakında seçime girme kararı almış bulunuyoruz. Cumhur ittifakı karşısında kümelenen blok, geçmişte yaşadığımız tecrübeler ve söylemler dolayısıyla ülkemize fayda getirmeyecek bir bloktur. Bu blok ülkemize ve milletimize fayda sağlamayacaktır.

Sayın Cumhurbaşkanımız önümüzdeki hafta salı ya da çarşamba genel merkezimize ziyarette bulunacak. Cumhurbaşkanlığı adaylığı sürecimizi de sonlandırmış bulunuyoruz.

"ÜLKEMİZE MİLLETİMİZE HAYIRLI OLSUN"

 

NELER YAŞANMIŞTI?

Geçen pazartesi günü “Milli Görüş çizgisinden asla ödün vermeden” yollarına devam ettiklerini belirten Erbakan, “Bu yürüyüşte partimiz kısa zamanda büyük yol aldı” diye konuşmuştu. Partisinin 14 Mayıs seçimlerine “çok ciddi, belirleyici bir güç” olarak girdiğini belirten Erbakan, Milli Görüş’ün “orijinal istikametine uygun şekilde” temsil edildiğini kaydetmişti.

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER