VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 16 July 2022 19:25:59

0 Yorum

Kez Okundu.

Yeniden Refah Gençlik Lgbtli Spor’cu İçin Tepkili

 

Yeniden Refah Partisi Gençlik Kolları Lgbt'li Karakurt'u Kınadı

H24/SİYASET / Spor

Yeniden Refah Partili Melih Güner: "Ebrar Karakurt milli takımdan ihraç edilmeli" Yeniden Refah Partili Melih Güner: "Milli Takım forması giyen bir LGBT savunucusu olan Ebrar Karakurt takımdan ihraç edilmelidir. Müslüman bir ülkede hangi spor dalında olursa olsun bu ahlaksızlığı destekleyen ve normalleştirmeye çalışan kim varsa Ay Yıldızlı Şanlı formayı giymemelidir." Dedi.

Yeniden Refah Partisi Gençlik Kolları Genel Başkanı Melih Güner'in kişisel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım sosyal medyanın en çok konuşulan konularından birisi oldu. Tayland'ı 3-1 mağlup ederek VNL'de yarı finale yükselen Filenin Sultanlarının yıldız oyuncusu Ebrar Karakurt'un cinsel tercihleri nedeniyle topluma kötü örnek olduğunu ve bu sebeple milli takımdan ihraç edilmeli görüşünü savunan Melih Güner paylaşımında şu ifadeleri kullandı;

"Milli Takım forması giyen bir LGBT savunucusu olan Ebrar Karakurt takımdan ihraç edilmelidir. Müslüman bir ülkede hangi spor dalında olursa olsun bu ahlaksızlığı destekleyen ve normalleştirmeye çalışan kim varsa Ay Yıldızlı Şanlı formayı giymemelidir."

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER