VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 15 April 2022 09:43:40

0 Yorum

Kez Okundu.

Yavaş’a Eski Mitinginde ki Kürt Karşıtlığı Soruldu

Mansur Yavaş'a "Mecbur muyuz Diyarbakırlıyı seçmeye" dediği eski miting görüntüleri soruldu

Şimdilerde adı Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı olarak geçen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'a son dönemlerde yeniden gündeme gelen eski miting görüntüleri soruldu.

Yavaş, "Mecbur muyuz Diyarbakırlıyı, Ağrılıyı seçmeye" dediği o görüntüler için "O görüntüleri daha önce Beyaz TV'de Melih Gökçek yayınlattı. Düşünün artık, nereden nereye geldik" ifadelerini kullandı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın adı, son günlerde Zafer Partisi Ümit Özdağ'ın "Cumhurbaşkanı adayımız Yavaş'tır" açıklaması ile gündeme geldi. Eski bir MHP'li olan Yavaş, Özdağ'ın açıklamalarından rahatsızlık duyduğunu belirtirken belediye başkanlığı görevini yürütmekten büyük keyif aldığını söyledi.

KÜRT SEÇMENDEN OY ALABİLİR Mİ?

Gazeteci İsmail Saymaz'ın sorularını yanıtlayan Yavaş, "Kürt seçmenden oy alamaz" şeklindeki yorumlar için "Kürtlerin Mansur Yavaş'a oy verip vermeyeceğini gidin anketçilere sorun. Vallahi hiç anket yaptırmadım, Türkiye çapında. Çünkü böyle bir şeyim yok. Ama abone olduğumuz anketlere bakıyorum, rakamlar çok yüksek çıkıyor" dedi.

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER