VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 02 January 2022 01:03:38

0 Yorum

Kez Okundu.

Yaşa ERBAKAN İyiki Sen Varsın

 Fatih Erbakan, “28 Şubat jargonuyla birtakım düşünceler söylemiştir.

Haksızlık ve inanca karşı Savunan Adam ERBAKAN'ın  Evladı Fatih Erbakan CHP'nin bu tür saygısız ve pervasız açıklamalarına bir çok siyasetçi ses çıkarmazken Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan'ın açıklamaların Tıpkı Erbakan Hoca'ya yaşa Erbakan Sadece sen varsın" dedirttigi  gibi takdir alıyor

Bu açıkladığı düşünceler CHP’nin genetik özelliklerinin bir tezahürüdür” dedi.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, 2022 yılının ilk gününde partisinin genel merkezinde düzenlenen Aralık Ayı Olağan İl Başkanları Toplantısı'na katıldı.

Toplantıda partisinin il başkanlarıyla buluşan Erbakan, gündemi değerlendirdiği bir konuşma yaptı.

"CHP'NİN GENETİK ÖZELLİKLERİNİN BİR TEZAHÜRÜDÜR"

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'in Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından açılan 4-6 yaş Kur'an kurslarını "Ortaçağ Zihniyeti" olarak tanımlamasına karşı sert tepki gösteren Erbakan, “CHP Grup Başkanvekili’nin yapmış olduğu basın toplantısında kullandığı talihsiz ifadelere de değinmek istiyoruz.

Malum parti grup başkanvekili adeta 28 Şubat jargonuyla birtakım düşünceler söylemiştir. Bu açıkladığı düşünceler aslında Yeniden Refah Partisi olarak her fırsatta söylediğimiz CHP’nin genetik özelliklerinin bir tezahürüdür. Ne kadar makyaj yapsalar da ne kadar kıyafetlerini değiştirseler de doğuştan gelen genetik özellikler değişmiyor.

Herhangi bir fırsat bulduğunda tekrardan gün yüzüne çıkıyor. Bin sene İslam’a bayraktarlık yapmış aziz milletimizin evlatlarına Kur’an öğretilmesi, dinin öğretilmesini çağ dışı olarak nitelemek hiç kimsenin haddine değildir. Özgür Özel tarafından dile getirilen bu zihniyeti şiddetle kınadığımızı açıkça ifade ediyorum.

Bu gibi açıklamalar Kemal Kılıçdaroğlu’nun mütedeyyin, muhafazakar seçmene yönelik vermiş olduğu ılımlı mesajları, helalleşme gibi bir takım adımlarını da yerle yeksan ediyor.” sözlerini kullandı.

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER