VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 09 June 2022 18:44:43

0 Yorum

Kez Okundu.

Ural’ın Erdoğan Sevgisi Dışlanmasına Neden Oldu

Hakan Ural: Erdoğan’ı sevdiğim için sinema sektöründe dışlandım Kanal D’de yayınlanan "Neler Oluyor Hayatta" programının yorumcularından Hakan Ural, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevgisi nedeniyle sinema sekt

Hakan Ural: Erdoğan'ı sevdiğim için sinema sektöründe dışlandım

Kanal D'de yayınlanan "Neler Oluyor Hayatta" programının yorumcularından Hakan Ural, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a olan sevgisi nedeniyle sinema sektöründe dışlandığını belirterek "Ben, Cumhurbaşkanı’nı sevdiğimi açık

 açık söylediğim için 8-9 seneden beri sektörden bana tavır var.

Ben bugün ABD'de ya da Avrupa'da bu fizikle bu cv ile yaşasaydım en az 5 yılım dolu olurdu. Çok acı değil mi kendi ülkemde gördüğüm muameleye bak" diye konuştu. D'de yayınlanan "Neler Oluyor Hayatta" programının yorumcularından Hakan Ural, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a olan sevgisi nedeniyle sinema sektöründe dışlandığını söyledi. 8-9 seneden beri kendisine karşı bir tavır alındığını kaydeden Ural "Ben, Cumhurbaşkanı’nı sevdiğimi açık açık söylediğim için 8-9 seneden beri sektörden bana tavır var. Yanında olduğunu söylemeye korkanlar var. Linç ediliyorlar. Bu kişiler küçümsenirler, dışlanırlar, aşağılanırlar" dedi. Hakan Ural: Erdoğan'ı sevdiğim için sinema sektöründe dışlandım

 Kanal D'de yayınlanan "Neler Oluyor Hayatta" programının yorumcularından Hakan Ural, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a olan sevgisi nedeniyle sinema sektöründe dışlandığını belirterek "Ben, Cumhurbaşkanı’nı sevdiğimi açık açık söylediğim için 8-9 seneden beri sektörden bana tavır var.

Ben bugün ABD'de ya da Avrupa'da bu fizikle bu cv ile yaşasaydım en az 5 yılım dolu olurdu. Çok acı değil mi kendi ülkemde gördüğüm muameleye bak" diye konuştu.

"Çekeceğim kadar film, dizi çektim. Ama ne acı bir şeydir başka bir ülkede yaşasaydım bu tecrübe ve bu fizikle benim beş yılım dizi ve film çekimleriyle dolu olurdu. Bugün Tayyip Erdoğan'ı sevdiğini söyleyenlere bizim camiamızdaki birisine sessiz sansür ve engel oluşturuluyor. Hiçbir yerde göremezsiniz onları.

Ben bugün ABD'de ya da Avrupa'da bu fizikle bu cv ile yaşasaydım en az 5 yılım dolu olurdu. Çok acı değil mi kendi ülkemde gördüğüm muameleye bak" Hakan Ural daha önce de Z kuşağının oy verme hakkının alınmasını talep ederek "Ülkede siyasetle bir alakan yok. Ülkenin kendisiyle ilgili yakın geçmişini bilmiyorsun, geçmişini bilmiyorsun.

Bugün bu ülkede ne olduğunu bilmiyorsun, bu ülkenin nelerle mücadele ettiğini bilmiyorsun, idelolojik olarak olgunlaşmış düşüncen ve fikrin yok ama oy atıyorsun. Belirleyicisin. Çok üzücü ve ürkütücü değil mi bu? Ben rica ediyorum gerçekten, bu farkındalığı yoksa oy kullanmamaları lazım bence." açıklamasında bulunmuştu.

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER