VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 14 December 2021 22:49:58

0 Yorum

Kez Okundu.

Temel Başkandan Refah’a Kapatma Davası

Tayyip Bey’in öyle geniş ufku da yoktur. Durumunu, koltuğunu korusun hepsi o kadar. Yolun başında Amerika’ya, İsrail’e sözler vermiş, düşe kalka onları tutmaya çalışıyor.

Karamollaoğlu, Yeniden Refah Partisi hakkında kapatma davası açtığını belirtti.

Karamollaoğlu: Yasaya göre Kapatılan Parti adında Parti kurulamaz. Anayasa Mahkemesine başvurduk bakalım sonuç ne olacak .

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Cumhuriyet Gazetesi'nden Mustafa Balbay'ın sorularını yanıtlarken Yeniden Refah Partisi'nin kapatılması için mahkemeye başvurduklarını belirtti.

Cumhuriyet Gazetesin'den Mustafa Balbay'ın sorunları cevaplayan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamllaoğlu, Fatih Erbakan ve Partisi Konusundaki sorulara Yeniden Refah Partisi'nin kapatılması için mahkemeye başvurduklarını belirtti.

Karamollaoğlu, Balbay'ın köşe yazısında yayınlanan habere göre, Yeniden Refah Partisi’ne bir destek olduğunu ve isminden dolayı kapatılması için mahkemeye verdiklerini belirtti.

Balbay'ın köşe yazısında belirttiği haberde Karamollaoğlu'nun yaptığı açıklamada şöyle denildi: "Şimdi Yeniden Refah Partisi’ne bir destek var. Bu belli. Yasaya göre kapatılan partinin adında parti kurulamaz. Bu da açık. Bakalım, mahkemeye verdik.

Fatih Bey’e (Erbakan) partide yer verdik, böyle bir tercih yaptı" Bu açıklamanın üzerine Yeniden Refah Partisi Genel Merkezin nasıl bir cevap vereciği ise merakla bekleniyor.

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
https://www.facebook.com/rhvmimarlik/videos/557660301802778
Yazar Bilgisi

H24 Haber H24 Haber infokariha.net Tüm Yazıları

BENZER HABERLER