VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 14 April 2022 04:55:46

0 Yorum

Kez Okundu.

Taklacı Şahin Parti Mi Kuruyor?

Erdoğan'ın  Taklacı Dediği Naim Şahin Parti Kurmaya Hazırlanıyor

H24/ Siyaset

Babacan ve Davutoğlu'nun ardından AKP'li eski bir bakan daha yeni bir parti kuruyor!

Ankara'da sıcak gelişme Ali Babacan ile Ahmet Davutoğlu'nun ardından AKP'de daha önce bakanlık yapan bir ismin yeni parti kuracağı iddia edildi. 

Babacan ve Davutoğlu'nun ardından AKP'li eski bir bakan daha yeni bir parti kuruyor! 

AKP’den kopan isimler birer birer parti kuruyor. Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu ve eski Bakan Ali Babacan’ın ardından Odatv’nin edindiğini bilgilere göre; eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin’in yeni parti kurma hazırlığında. İdris Naim Şahin, parti kurma çalışmalarına Ankara’da başladı.

Eski Bakan Şahin’in yeni partisi için Ankara’da bina arayışında olduğu da gelen bilgiler arasında. Peki, İdris Naim Şahin’in ekibinde hangi isimler var?

Partinin ikinci adamı eski DYP ve AKP Milletvekili Saffet Kaya… İdris Naim Şahin, parti için toplantılarını ve özel görüşmelerini Saffet Kaya’nın ofisinde yapıyor.

Saffet Kaya’nın ofisinde yapılan İdris Naim Şahin’in başkanlığındaki ilk toplantıya katılan isimler ise şöyle: Kayseri’den İşadamı Halil İbrahim Çevik, Bursa’dan Dursun Akdağ, Halil İbrahim Kara ve Saffet Kaya.

İdris Naim Şahin İçişleri bakanlığı yapmıştı. En son saadet partisi Ordu büyükşehir belediye başkanı adayı olmuştu. Erdoğan'ın  sert sözlerine muhatap olmuştu. Erdoğan i. Naim Şahin için gittiği heryerden kovulan Taklacı, bizi yolda satan demişti.

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER