VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 30 November 2021 21:28:51

0 Yorum

Kez Okundu.

Suriyeliler’den Hodri Meydan

Suriyeliler'den Hodri Meydan!

H24/ Gündem

Suriyeli İşadamları Derneği Başkanı Mahmut Osman: Güçleri varsa bizi göndersinler bakalım

 Suriyeli İşadamları Derneği Başkanı Mahmut Osman, "İktidara geldiğimizde Suriyelileri göndereceğiz" diyen muhalefet partilerine seslenerek, "Güçleri varsa göndersinler bakalım. Karşılarında Türk işadamlarını ve Türk insanlarını bulacaklardır" dedi.

Türkiye'de işsizliğin değil iş beğenmezliğin olduğunu öne süren Osman, "Biz parayla ilan veriyoruz, her yere ilan veriyoruz nitelikli, yetişmiş eleman bulamıyoruz.

Yok… Türk de yok yabancı da yok" ifadelerini kullandı.

Türkiye Sosyal Ekonomik Siyasal Araştırmalar Vakfı'nın (TÜSES) "Göçün Ekonomi Politiği" konulu toplantısı geçen 27 Kasım Cumartesi günü İstanbul'da Taksim'deki Point Otel'de yapıldı. Toplantıya özel konuk olarak davet edilen Türkiye merkezli Suriyeli İşadamları Derneği Başkanı Mahmut Osman, "Suriyeli girişimciler Türkiye'de ne yapıyorlar?

https://www.4x4bet123.com/ https://www.4x4bet123.com/

Ne hissediyorlar?" başlıklı bir konuşma yaparak özellikle Suriyeli iş insanlarının Türkiye'deki sorunlarına ve beklentilerine dair bilgi verdi.

"KAMPLARDA KALAN BİRİLERİ VARSA ONLARI GÖNDEREBİLİRLER..."

Independent Türkçe'nin sorularına da yanıt veren Mahmut Osman, "İktidara geldiğimizde Suriyelileri göndereceğiz" diyen muhalefet partilerine seslendi.

Aslen Halepli olan Osman şu ifadeleri kullandı; "Dönerler mi o başka ama gönderebilirler mi hayır gönderemezler. Güçleri varsa göndersinler bakalım. Karşılarında Türk işadamlarını ve Türk insanlarını bulacaklardır.

Kardeşim sen benim işimi bozuyorsun, nereye gönderiyorsun, kimi gönderiyorsun? Kamplarda kalan birileri varsa belki onları gönderebilirler normal ama iş yapan, şu an iş pozisyonda mimar olsun, mobilyacı olsun bilhassa ara elaman dediğimiz usta konumunda olan insanlara gelecek iktidar baskı yapmaya kalkarsa karşılarında Türk iş insanlarını bulacaktır."

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER