VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 15 April 2022 00:38:56

0 Yorum

Kez Okundu.

Suriyeli Artistlik Yapınca Sınırdışı Oldu

Erkek olan gelsin' demişti! Sınır dışı edilmek üzere Göç İdaresine teslim edildi

Bağcılar'da geçtiğimiz günlerde yol kenarına koyduğu sandalye ile yolu kapatıp etrafa tehditler savuran "Erkek olan gelsin" diyen Suriyeli esnaf Hamza Hammamı hakkında soruşturma başlatılmıştı.

Hammamı, sınır dışı edilmek üzere Göç İdaresine teslim edildi Bağcılar Çınar Mahallesi'nde geçtiğimiz salı günü saat 17.00 sıralarında geçen bir sürücü, dükkanının önündeki yolun kenarında oturan Suriye uyruklu esnaf Hamza Hammamı'nı trafiği engellediği gerekçesiyle uyarmış, çevredekilerin de olaya dahil olmasıyla olay büyümüştü.

Bu sırada Hamza Hammamı, dükkanından sandalyeyi tekrar çıkartıp oturarak "Erkek olan buraya gelsin" diye bağırıp etrafa tehditler savurmuştu. Görüntülerin ardından harekete geçen polis ekipleri Hammamı'yı gözaltına aldı.

Savcılığın, Hamza Hammamı hakkında 'Halk arasında kin ve düşmanlığa tahrike yol açacak şekilde etrafa hakarete ve tehdit içeren sözler sarf etmesi' nedeniyle soruşturma başlattı. Hammamı, adliyedeki işlemlerinin ardından sınır dışı edilmek üzere İl Göç İdaresine teslim edildi.

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER