VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 05 May 2021 17:22:55

0 Yorum

Kez Okundu.

Sultagazi’nin Baş öğretmeni Tekrar Görevine Geldi

Sultangazi'nin Başöğretmeni  Demir  Hoca Tekrar Görevine Döndü.

H24/Eğitim Hukuk

Sultangazi’nin 20 yıllık Başöğretmeni ve İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Demir başlattığı hukuk mücadelesinden yüzünün akıyla çıktı.

Milli Eğitim Bakanlığı’nın oluru ile Kıdemli Eğitimci Demir görevine nihayet başladı. Sultangazi İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Demir’in “Deprem Mağduru Türk Çocuklarını Suriyelilerin Bütçesinden Servislerle Yeni Okullarına Taşıttığı” gerekçesi ile haksız, hukuksuz ve vicdansızca sürgün edilmesine karşın başlattığı hukuk mücadelesi kararname ile netice vermişti.

Müdür Demir’in sürgün edildiği Kırklareli’nin Kofçaz İlçesine, Milli Eğitim Bakanlığı “Demir’in Sultangazi’ye yeniden görevlendirmesi” içerikli kararnamesini geçen hafta göndermişti. Müdür Demir önceki gün Kofçaz’dan ilişik kesti ve Sultangazi İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görevine başladı.

Demir göreve başladığı ilk gün Sultangazililere de çektiği video ile mesaj verdi ve şunları söyledi; Kıymetli Sultangazililer, Milli Eğitim Bakanlığımızın takdiri ile Sultangazi İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak bugün itibariyle yeniden görevime başlamış bulunmaktayım.

Geçirmiş olduğum süreçte desteklerini esirgemeyen başta ailem olmak üzere tüm dostlarıma, eğitim camiamıza, öğretmenlerime, velilerime, öğrencilerime, kısacası tüm Sultangazili hemşerilerime canı gönülden şükranlarımı sunarım.

Malumunuz bir pandemi süreci yaşıyoruz. Kısıtlamaları da dikkate alarak, hayırlı olsun ziyaretinde bulunmak isteyen dostlarım, lütfen zahmet buyurmayınız. Ben hepinizi gelmiş kabul ediyorum.

Çiçek göndermek isteyen dostlarımın da çiçek yerine ihtiyaç sahibi öğrencilerimiz için tablet bilgisayar bağışında bulunmalarını ya da ihtiyaç sahibi ailelerimiz için gıda kolisi göndermelerini istirham ediyorum. Okullarımızın yeniden yüz yüze eğitime başlayabilmesinin pandemi tedbirlerine uymamıza bağlı olduğunu unutmayalım.

Bu vesile ile tüm Sultangazili hemşerilerimin Ramazan ayını ve idrak edeceğimiz kadir gecesini kutluyor, hepinize saygılar sunuyorum. Dedi.

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER