VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 09 January 2022 01:40:23

0 Yorum

Kez Okundu.

Sosyal Medya’da #Taget zamanı

Bilgi karmaşasına son veren ‘’Taget’’ karşınızda ya da yanınızdaki insanlarla fiziksel temasta bulunmadan telefonlarınızı dokundurarak istediğiniz iletişim bilgilerini paylaşmanıza yarayan dijital bir ürün. Özetlemek gerekirse siz

Sosyal Mesafe Döneminin En Yenilikçi Ürünü ‘’ Taget’’

H24/ Dijital kartvizit, 

PANDEMİ DÖNEMİ MUCİT YAPTI

 Fiziksel temasta bulunmaktan kaçındığımız ve kendimizi koruyarak iletişim bilgilerimizi paylaşmanın alternatif yollarını aradığımız bu dönemde, ‘’dijital kartvizit Taget’’ beklentilerimizi karşılayacak bir şekilde hizmete sunuldu.

Tagetin Kurucusu genç Fenomen Onur ŞAHAN'dan Taget Hakkında aldığımız bilgilere göre

 

Taget’i, pandemi döneminde insanların konforlu ve güvenli bir bilgi şekilde aralarında iletişim alışverişinde bulunmaları için üreten magazin dünyasının süper star isimlerinin sosyal medya danışmanlığını yapan Onur Şahan, elde ettiği başarılarına dijital pazarlama alanında bir yenisini eklemiş oldu.

Peki, nedir bu Taget: Herhangi bir uygulama indirmeye gerek kalmadan, hemen herkesin çok rahatlıkla kurulumunu yapacağı ve oldukça pratik bir şekilde tasarlanan ‘’Taget’’ dilediğiniz iletişim bilgilerinizi, istediğiniz insanlar ile paylaşmanızı sağlayan dijital bir kartvizit.

Kullanımı ve kurulumunda son derece kolay olan ‘’Taget’’ aracılığı ile telefonlarını sizin telefonunuzun arka yüzeyinde yer alan Taget’e dokunduran kişiler, sosyal medya hesaplarınızdan iş bilgilerinize kadar bir çok bilgiye anında ulaşabilmekte, akılda kalmanızı sağlamakta.

Bilgi karmaşasına son veren ‘’Taget’’ karşınızda ya da yanınızdaki insanlarla fiziksel temasta bulunmadan telefonlarınızı dokundurarak istediğiniz iletişim bilgilerini paylaşmanıza yarayan dijital bir ürün.

Özetlemek gerekirse sizin dijital kartvizitiniz. Sosyal mesafe kurallarının ve fiziksel temastan kaçınmanın hayli yaygın olduğu günümüzde, ‘’dijital kartvizit taget’’ 9 ay gibi kısa bir sürede, Fransa’dan Dubai’ye, Irak’tan Katar’a, Azerbaycan’dan İran’a kadar birçok ülkede önemli bir satış başarısı yakalamış durumda.

Türkiye’de ise gün geçtikçe bilinirliğini arttıran ‘’Taget’’ yeni normalin en önemli ürünlerinden biri olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Yazılım ve üretimi %100 Türk sermayesi tarafından oluşturulan ‘’Taget’’ yetkilisi Onur Şahan'ın yaptığı açıklamada:

yakın zaman içerisinde yazılımlarına getirecekleri güncellemeler ile Cafe, Restaurant, Hotel, Evcil hayvanlar, Otomobil ve başkaca birçok farklı sektör ve endüstriyi dönüştürecek yenilikçi adımları atmak üzere olduklarını belirttiler..

 

Onur ŞAHAN KİMDİR?

Onur Şahan 1997 Adana Doğumludur.  Sosyal medya uzmanı ve yazılımcı bir gençtir. İnternet ve teknolojiye olan merakı o'nu alanında  iyi yerlere getirdi.

Bir çok ünlü isme de danışmanlık yapan Şahan, kendi şirketinde #taget isimli Dijital kartvizit uygulamasınin da patent sahibidir.

Daha evvel yerli ve milli bir sosyal ağ kurmanın  hedefleri içerisinde  yoğunlaşmaktadır.

 

 

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER