VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 12 December 2021 20:41:30

0 Yorum

Kez Okundu.

Sokak Yotuberlerine Gözaltı

Youtube'da sokak röportajı yapanlara eş zamanlı gözaltı

H24 / Sosyal medya

 Youtube'da sokak röportajı yapanlara eş zamanlı gözaltı Google Haberlere Abone ol Youtube'da sokak röportajı yapan 'Kendine Muhabir' ve 'Sade Vatandaş' ve 'İlave TV' kanallarının sahipleri sabah saatlerinde gözaltına alındı. 

YouTube üzerinden sokak röportajı yayınlayan kanallara bu sabah gözaltı kararı verildi. Kendine Muhabir ve Sade Vatandaş kanalı sahipleri, Twitter'dan yaptıkları paylaşımlarda gözaltına alındıklarını duyurdu.

Kendine Muhabir kanalının sunucusu Hasan Köksoy geçen hafta Antalya’da bir sokak röportajında mikrofon uzattığı kişinin sözleri nedeniyle röportajı yaptığı kişiyle birlikte tutuklanmıştı. Yapılan itiraz üzerine Hasan Köksoy ve röportaj yaptığı kişi tahliye edilmişti.

Hasan Köksoy tutukluyken kendisi sokağa çıkarak röportaj yapan eşi bu sabah 'Sade Vatandaş'ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Sabah saat 7de polis evimize baskın yapıp, bilgisayar ve bütün iletişim araçlarımızı aldılar. Eşimi Hasan Köksoy’u şu an polisler araca bindirip götürdüler... Arama emri sebebi Mücahit birinci" 

Youtube'da sokak röportajı yapanlara eş zamanlı gözaltı

 Youtube'da sokak röportajı yapanlara eş zamanlı gözaltı Google Haberlere Abone ol Youtube'da sokak röportajı yapan 'Kendine Muhabir' ve 'Sade Vatandaş' ve 'İlave TV' kanallarının sahipleri sabah saatlerinde gözaltına alındı. 

YouTube üzerinden sokak röportajı yayınlayan kanallara bu sabah gözaltı kararı verildi. Kendine Muhabir ve Sade Vatandaş kanalı sahipleri, Twitter'dan yaptıkları paylaşımlarda gözaltına alındıklarını duyurdu. Kendine Muhabir kanalının sunucusu Hasan Köksoy geçen hafta Antalya’da bir sokak röportajında mikrofon uzattığı kişinin sözleri nedeniyle röportajı yaptığı kişiyle birlikte tutuklanmıştı. Yapılan itiraz üzerine Hasan Köksoy ve röportaj yaptığı kişi tahliye edilmişti.

Hasan Köksoy tutukluyken kendisi sokağa çıkarak röportaj yapan eşi bu sabah 'Sade Vatandaş'ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Sabah saat 7de polis evimize baskın yapıp, bilgisayar ve bütün iletişim araçlarımızı aldılar. Eşimi Hasan Köksoy’u şu an polisler araca bindirip götürdüler... Arama emri sebebi Mücahit birinci" dedi.

YouTube platformunda paylaşım yapan kanallardan biri olan Sade Vatandaş'ın sahibi Mehmet Koyuncu da sosyal medyadan gözaltına alındığını duyurdu. Mehmet Koyuncu, "Polislere şafak baskınıyla bu saatte evime geldiler. Bu saatte? İstanbul'da olduğum için gözaltına alınmadım. Gazetecinin evine! Ülkenin durumu apaçık ortada" ifadesini kullandı. İlave TV'nin sunucusu Arif Kocabıyık ile kanalın kameramanı da gözaltına alındı.

GÖZALTILARA 'SUSMAYACAĞIZ' TEPKİSİ

Hasan Köksoy, Mehmet Koyuncu, Arif Kocabıyık ve kameraman Turan Kural’ın Antalya’da yapılan ev baskınlarıyla gözaltına alınması tepkiye neden oldu. Sosyal medyada ‘Susmayacağız’ etiketiyle yapılan paylaşımlar ‘trend topic’ oldu. Gözaltıları doğrulayan Antalya İl Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, gözaltı gerekçesi ile ilgili ise bilgi verilmedi. Yapılan açıklamada, dört ismin gözaltındaki işlemlerinin devam ettiği belirtildi.

https://www.4x4bet123.com/ https://www.4x4bet123.com/
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER