VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 25 May 2021 08:48:38

0 Yorum

Kez Okundu.

Siyonizmle Karşı 13 Kural

Siyonizme Karşı 13 Kural

Kudüs kandır candır, Değeri Kıymeti bilenler için çok manevidir. Peygamberler yurdu ve en önemlisi Bizim Peygamberimiz Hazreti Muhammed s.a.v in Miraca yükseldiği yerdir.

Yahudiler hazreti rasullaha kinliler ve İslam’a ezelden beri nefretleri vardır.

Allahu Teala Maide suresinin 82. âyetinde şöyle buyuruluyor: “İnsanlar içinde müminlerin en amansız düşmanlarının Yahudiler ve müşrikler olduğunu göreceksin...”

Rasullah'ın doğumundan vefatına kadar hep efendimizi öldürmeyi ve getirdiği dine kinleri asla bitmeyen mikrop ve lanetli kavim Yahudilerdir. 

Hz. Peygamber Medine’ye vardığında ilk iş olarak Yahudilerle bir arada yaşama anlaşması yapmıştı… Fakat onlar bu anlaşmaya bağlı kalmadılar. Nitekim tarih boyunca her zaman Rableriyle ve daha önceki peygamberleriyle yaptıkları her sözleşmeyi bozdular… Arabistan’da Allah’a ortak koşan bütün güçleri İslâm’a ve Müslümanlara karşı savaşmak için, bir araya getirdiler...

Ayrıca Müslümanların safları arasında ayrılık tohumlarını ektiler… Onların bu tavırları şu asra kadar değişmedi. Şimdi Siyonistler dünyanın her yanında İslâm›a karşı yürütülen savaşın liderliğini yapıyorlar. Bu savaşta putperestleri ve Haçlıları kullananlar, yeni akımlar oluşturup Müslüman adı taşıyan bazılarını kahraman yapanlar ve böylece bu dinin temellerini yok etmeye çalışanlar da onlardır.

 

 Kanser oru olan siyonizm mikrobu Ortadoğu’da 60 yıldır ifsad terör fitne ve ölüm kusmaktadır. O yuzden bu mikroba kemoterapi ve ilaç tedavisi değil. Cehennemin dibine Kadar gönderilmesi ve yok edilmesi gereken topyekûn bir exıt uygulaması için imanı ve insani olarak şartlar gerekiyor.

• "Sakın Allah’ın Peygamberlerine verdiği vaadinden cayacağını sanma. Muhakkak Allah Aziz’dir, intikam sahibidir..." (İbrahim Suresi-47) Şu halde bu tuzakların ve bu oyunların hiç bir tesiri yoktur. Allah’ın peygamberlerine vaadettiği zafer ve yardımını da engelleyecek değildir. Allah dilerse zalimleri güçlü ve kuvvetli olarak alır ve yok eder: "Muhakkak ki Allah Aziz’dir, intikam sahibidir" Zalimi başıboş bırakmaz. Oyun kuranı kendi hâline terk edip kurtarmaz.

Buradaki intikam kelimesi zulüm ve oyun kelimesine gereken anlamı veriyor. Şu halde oyun yapan zalim intikamı hak etmiştir. Allah’a göre intikam hile ve oyunlarının mukabili olarak azaplandırılmalarıdır. Çünkü ancak ceza ile Adaleti İlâhî tahakkuk eder. (Fî Zilâl’il-Kur’an, Cilt 9, sf.83-84)

Yahudiler'e en büyük darbe Ekonomi ile vurulur, boykut edildiği anda can damarı kesilir. Tarihte Rasulullah Hayber'de Hurma ağaçlarını Kestirerek, Medine'de su kuyusu sırasında Yahudilerden su alınmamasını söyliyerek hep bu anlamda örnek teşkil ediyor.

Bugün hayatımızın her yerinde her alanında Yahudi ürünleri, yaşamımıza nuksediyor o yüzden besmele çekerek bir tedaviye basliyalım

Bu kanser tüm insanlığa zararlı bir şeytani yaratıklardır. Bu alçak siyonizm virüsüne acilen 13 kural ile uygulama yapılmalıdır

1- kınama! Yok olması için icraate geç!

2- Ekonomik olarak bütün ilişkilerini kes!

 3-Tarımsal üretim ve yerli tohuma önem ver, siyonizmle tarımsal ambargo yürüt!

 4-Askeri stratejik ortaklıği tamamıyla yok Et! Askeri ticareti derhal lav et!

5- istihbarat ve Lojistik destek kesilmeliK.Kürecik İncirlik üsleri sinyalizasyonu lav edilmelidir

6-D-8 İslam Birliği gücü devreye konulmalıdır. İslam ordusu kurulup Kudüs'e gidilmelidir.

7-mezhepcilik, particilik, ırkçılık çöpe atılmalı, ifrad tecrit yalan sahtekar hocalardan da uzak durulmalı.

 8- Hain ve alçak uşakları na herturlu izzetsizlikleri ile deşifre edilip itibarsızlaştırılacak

 9-israil güçten anlar! o güç siyasi askeri ekonomik ve Boykutla yok edilir.

10- Akdeniz’de özellikle Kıbrıs’a önem verilmeli İsrail burada cirit atacak vuruş ve mikropluğu entübü yapılarak yok edilmeli

 11- İsrail ve dostlarıyla sosyal mesafe  uzun tutulmalıdır.

12- Her müslüman bir kova su dökerse İsrail boğulup cehennemin dibini görür.

13- Kudüs islamındır! Bize hazreti Ömer, Selahaddin Eyyubi, Abdülhamit'ten mirastır de. Üç dinli saçmalıklardan da vazgeçebilir, Yahudi teneke ödülünü de çöpe atabilirsin.

Peygamberine iftira atmış, peygamberini kesmiş terörist, yalancı korkak bir lanetli kavimden de ödül  insana hakarettir.

KUTSAL (VAADEDİLMİŞ) TOPRAKLAR VE DÜNYA KRALLIĞI yerine lanetlenmiş peygamberini kesen yalancı lanetli bir toplumu ancak cehennemin dibine kadar gondermektir inanac. İnsanlığın ilk gunlerdin kıyamete kadar lanetli bir kavim olan Yahudiler ve alçak Siyonistler hayall ettikleri arzu mevut topraklarına asla sahip olamiyacaklar...

Yukarıda saydığımız kurallar ve bu siyonizm terör  mikrobunu tamamıyla yok etmek için kurallara uyulmalıdır. Cephede savaşan o elleri öpülesi mücahit ve şehitlere kalben dua, Bu Direniş ve zaferlerle.  Siyonizm'in kalbini  beynine hasar veren kim varsa onlara sevgi duyulmalidir. Uzak durulmamalidir.

https://www.4x4bet123.com/ https://www.4x4bet123.com/
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER