VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 29 May 2024 07:39:03

0 Yorum

Kez Okundu.

Sinan Akçil İsrail Terörüne Lanet Okudu

Sinan Akçıl İsrail'e Lanet Okudu

H24/ Müzik 

Terörist İsrail İsrail'in Refah'taki Filistinli mültecilerin kampına yönelik düzenlediği saldırıya yönelik Türkiye'den de çok sayıda tepki aldı. Yıldız şarkıcı yapılan saldırıya ilişkin paylaşımda bulundu.

 

 Sinan Akçıl'dan oyunculara Filistin serzenişi: Konuşursak tu kaka olacağız diye bir şey yok tam tersi biraz cesur olmak lazım 

Sanatçı Sinan Akçıl İstanbul Havalimanında kendisine mikrofon uzatan muhabire samimi açıklamalarda bulundu. Cannes Film Festivali'nde sessiz Filistin protestosuyla dayanışma mesajı veren Avustralyalı Oscar ödüllü oyuncu Cate Blanchett ve ülkemizde Filistin konusuna duyarsız kalınması ile ilgili konuşan ünlü şarkıcı, "Bence asıl dünyanın kırmızı halısı şu anda Filistin’de. Avrupa’da bunların daha çok olması gerektiğini düşünüyorum.

Oraya (Cannes) gitmişken birkaç çift laf etmek lazım. Konuşursak orada sanki biz tu kaka olacağız diye bir şey yok.

Tam tersi biraz daha cesur olmak lazım." ifadelerini kullandı. Akçıl, Gazze kasabı Netanyahu'nun döktüğü kanlara atıf yaparak, "Benim için iki kan var.

Bir şehir Cannes var, ama benim için daha önemlisi bebeklerin kanı, İsrail’in döktüğü kan.

https://www.4x4bet123.com/ https://www.4x4bet123.com/

O yüzden oraya giden oyuncularımız da konuşsalar hiç fena olmaz." sözleriyle Türk oyunculara eleştiride bulundu. Sinan Akçıl, konuşmasında İspanya, İrlanda ve Norveç'in Filistin'i devlet olarak tanımasından da duyduğu mutluluğu dile getirdi.

 

 Gazze Şeridi'ndeki Refah kentinde yerinden edilmiş Filistinlilerin çadırlarına yapılan saldırılarda aralarında bebekler de olmak üzere en az 40 kişi yaşamını yitirdi.

Sosyal medya üzerinden çokça paylaşılan kanlı saldıır görüntülerine tepkiler ve eleştiriler peş peşe geldi. Yıldız şarkıcı Sinan Akçıl yaşanan saldırıya ilişkin kayıtsız kalamadı.

İSYAN ETTİ

Filistin haber ajansı WAFA'ya göre, İsrail savaş uçakları, Refah'ın kuzeybatısında Birleşmiş Milletler Filistinli Mültecilere Yardım ve Bayındırlık Ajansı (UNRWA) depolarının yakınında yerinden edilmiş Filistinlilerin çadırlarını bombaladı.

Filistin'e yönelik yapıolan kanlı saldırının görüntüleri izleyenleri dehşete düşürdü. Sosyal medyada dolaşıma giren kanlı görüntülerine tepkiler gecikmedi. Yıldız şarkıcı Sinan Akçıl yaşanan olaylara kayıtsız kalamayarak İsaril' nefret kustu.

'TERÖRİST İSRAİL' Sonyal medya uygulaması X üzerinden paylaşım yapan Akçıl 'Bu neyin kini ulan neyin kini!!Katil pislik Netanyahu. Allah senin belanı versin! 3 yaşındaki 5 yaşındaki çocuklardan ne istiyorsun!!Terör*st Israel!' diyerek isyan etti.

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER