VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 23 January 2022 03:44:58

0 Yorum

Kez Okundu.

Sermiyan Midyat Gözaltına Alındı

Sermiyan Midyat: Asayiş Berkemal 

Oyuncu Sermiyan Midyat, tiyatro gösterisi için geldiği Malatya'da gözaltına alındı.

Midyat, "Merak buyurmayın, gayet göz önündeyim" dedi. 

Bu akşam tek kişilik tiyatro gösterisini sahnelemek üzere hava yoluyla Malatya'ya gelen oyuncu Sermiyan Midyat'ın Erhaç Havaalanı'na inen uçağa gelen polisler tarafından gözaltına alındığını duyuruldu.

Hakkında bir davayla ilgili ifade vermediği için yakalama kararı bulunduğu belirtilen oyuncunun kendisini uçaktan alan polisler tarafından adliyeye götürüldüğü bilgisini geçti.

Midyat, daha sonra konuya ilişkin olarak Twitter hesabından şu açıklamayı yaptı: "Dostlar, uçakta beni görüp de hayal kuran bir işgüzar dedikodusuyla haber yapan araştırmayıcı gazeteler gözaltına alındığımı yazmış.

Merak buyurmayın, gayet göz önündeyim. Harç parası yatmamış vergi dairesine, asayiş berkemal. Akşama Sermiyan Midnight ile gülüşmek üzere Malatya paylaşımını yaptı.

Midyat Serbest Bırakıldı.

 

Tiyatro oyuncusu Sermiyan Midyat serbest bırakıldı Tiyatro oyuncusu Sermiyan Midyat, gözaltına alındığı Malatya'da serbest bırakıldı. 

Tiyatro oyuncusu Sermiyan Midyat serbest bırakıldı Malatya Polis ekipleri, tek kişilik gösteri için kente gelen Midyat'ı Malatya Havalimanı'nda uçaktan indiği sırada gözaltına aldı.

Midyat'ın İstanbul Anadolu 25. Asliye Ceza Mahkemesince kesinleşmiş para cezası nedeniyle çıkarılan yakalama kararına istinaden gözaltına alındığı öğrenildi. Midyat, işlemlerin ardından Akçadağ Adliyesi'ne sevk edildi. Kesinleşmiş para cezasını ödeyen Midyat, serbest bırakıldı

https://www.4x4bet123.com/ https://www.4x4bet123.com/
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER