VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 17 May 2021 23:28:05

0 Yorum

Kez Okundu.

Şener Erdoğan İsrail Gizli. ilişkilerini Saydı

Abdüllatif Şener, Erdoğan ve İsrail'in gizli ilişkisini tek tek anlattı 

CHP Milletvekili Abdüllatif Şener, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Siyonist İsrail ile olan gizli ilişkilerini bir bir anlattı. Play Video Abdüllatif Şener: Erdoğan ve İsrail'in gizli ilişkisini tek tek anlattı 

Eski AKP'li ve CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Siyonist İsrail ile olan ilişkisini katıldığı televiyondan detaylı bir şekilde açıkladı. Önemli detayların anlatıldığı programda Şener, AKP'nin İsrail ile derin ilişkisinin olduğunu söyledi.

ERDOĞAN, İSRAİL'İN GENİŞLEMESİNE Mİ HİZMET EDİYOR?

Erdoğan'a ABD'de 2004 yılından Büyük Ortadoğu Projesi (BOP) başkanlığının verildiğini ifade eden Şener, "Aslında Büyük Ortadoğu Projesi demek Büyük İsrail projesi demektir. İsrail'in bölgede genişlenmesinin sağlanması projesidir" ifadelerini kullandı.

"AKP 19 YILDIR KUDÜS'Ü İSRAİL'İN BAŞKENTİ OLARAK KABUL ETTİ"

AKP'nin iktidara gelmesi sonrasında Siyonist İsrail ile yapılan bütün anlaşmalarda Kudüs'ü Siyonist İsrail'in başkenti olarak kabul ettiğini ifade eden Şener, "AKP'nin Mavi Marmara anlaşması dahil İsrail ile 19 yıldır yaptığı anlaşmalarda Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak kabul etti. Bütün ikili anlaşmalarda bunu görebilirsiniz" dedi.

MÜSLÜMAN ERDOĞAN'A YAHUDİ ÜSTÜN HİZMET CESARET MADALYASI ÖDÜLÜ NEDEN VERİLDİ?

Erdoğan'a ABD'de Yahudi Üstün Hizmet Yüksek Cesaret Madalya'nın verilme nedenini de açıklayan Şener, şöyle devam etti: "Cesaret ödülü ne demek, başlayacak olan Arap Baharı'nın ayak sesleri demek. Emperyal ülkelerle işbirliği yaparak Suriye'yi, Libya'yı, Irak'ı hatta Yemen'i parçalatma politikalarına yol açacak eli silahlı muhalif militanları destekleyen sayın Erdoğan olmuştur."

"ERDOĞAN, SABRA VE ŞATİLLA KASABI ARİEL ŞARON'U ZİYARET ETTİ"

Erdoğan'ın 2005'te Filistinlileri katleden soykırımcı ve katliamcı Siyonist Ariel Şaron'u ziyarete gittiğini ifade eden Şener, "Ariel Şaron kim? 1970'li yıllarda Lübnan'daki korkunç bir katliam yapmıştır. Filistin tarihinin en acı sahnelerinden biri o günlerde yaşanmıştır. Sabra ve Şatilla denilen kamplardaki korkunç bir katliam yapılmıştır. Ve o katliamların ardında Ariel Şaron vardı. Ve o günden bugüne Sabra ve Şatilla kasabı olarak bilinen Ariel Şaron'u ziyaret için İsrail'e gitti. Hangi kentine gitti? Kudüs'e gitti. Erdoğan'a Kudüs'e gittiğinde Şaron, 'Yahudi milletinin ve İsrail devletinin başkenti Kudüs'e hoş geldiniz' dedi ve tokalaştılar. Böylece Kudüs'ün İsrail'in başkent olduğunu tescil etmiş oldular" ifadelerini kullandı.

"AKP, SİYONİST ŞİMON PERES'İ MECLİS'TE KONUŞTURDU"

AKP döneminde ayrıca Siyonist İsrail rejimi Cumhurbaşkanı Şimon Peres'in ilk defa TBMM'de konuşturulduğunu ifade eden Şener, "2007'de ilk defa bir İsrail devlet başkanını TBMM'de konuşturdular. Kim bu devlet başkanı Şimon Peres? Meclis'te konuşmuş ve sayın Erdoğan ve bakanlar başta olmak üzere ayakta alkışlanmıştır.

Türkiye Cumhuriyeti tarihinde ilk defa oluyor" diye ifade etti.

"İSRAİL SAVAŞ UÇAKLARI TÜRKİYE HAVA SAHASI ÜZERİNDEN SURİYE'Yİ VURDU"

AKP'nin 2007 yılında Siyonist İsrail'e ait savaş uçaklarının Türk hava sahası üzerinden Suriye'deki nükleer enerji santralinin vurmasına müsaade ettiğini ifade eden Şener, sözlerine şu şekilde sürdürdü: "1 dakika ihlal yaptığı diye Rus uçağını düşürdüler ancak 2007'de İsrail savaş uçakları Türkiye hava sahasını ihlal ederek 656 km yol yapıyor, dolanıyor, gidiyor Suriye'nin nükleer enerji santralini vuruyor. Sen buna müsaade ediyorsun... Bu saydıklarım Arap Baharı'ndan önce cereyan eden olaylar."

"KONUŞMALARDA SERT YAPIYOR, POLİTİKALARDA İSRAİL ÇIKARINI GÖZETİYOR"

Erdoğan'ın Davos'taki yaşanan krizde Arap Baharı'na hazırlık yapıldığını ifade eden Şener, "Erdoğan'ın İsrail karşıtlığı yapıyormuş gibi görünmesi Arap Baharı'na hazırlıktı. Davos'taki 'Van Munit' krizinde diğer Arap ülkelerinin vatandaşlarına 'Bak gördünüz mü sizin yöneticileriniz İsrail'e kafa tutamıyor demokrasiyle yönetilen Türkiye'nin başbakanı nasıl Şimon Peres'i azarlıyor, Sizler de yöneticilerinizi değiştirin ayaklanın' mesajı verildi" dedi.

"İSRAİL'İ OECD'YE DAHİL EDEN AKP'DİR"

Siyonist İsrail'i OECD (Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Örgütü) ülkeleri içine Türkiye'nin veto hakkı olmasına rağmen AKP'nin eliyle birliğe dahil edildiğini ifade eden Şener, "Halbuki her ülkenin aday ülkeyi veto etme hakkı vardır. Bir ülke bile veto etse o ülkenin OECD'nin içine girmesi mümkün değil. Fakat Türkiye'de AKP'nin eliyle oy verildi ve İsrail OECD birliğine dahil edilmiş oldu" diye konuştu.

"AKP, MALATYA KÜRECİK RADARIYLA SİYONİST İSRAİL'İ KORUYOR"

Malatya Kürecik'teki NATO radarının Siyonist İsrail'i koruma maksadıyla kurulduğunu kaydeden Şener, şu ifadeleri kullandı: "2010'da Lizbon'da NATO zirvesi yapıldı. NATO'nun temel konularından birisi de Arap Baharı hazırlıkları yapılırken İran'ın İsrail'i birtakım füzelerle vurma durumuna karşı Malatya Kürecik'e NATO radarı kurulmasına karar verildi. Ve AKP'nin onayıyla NATO kararı kapsamında İsrail'i korumak için Malatya'ya İran'a karşı radar kurulmuş oldu."

"MAVİ MARMARA'NIN KATİLLERİ ERDOĞAN'IN ELİYLE AFFEDİLDİ"

31 Mayıs 2010 tarihinde Mavi Marmara gemisiyle Siyonist İsrail'in Gazze'ye yönelik ambargosunun kaldırılması için gönderilen insani yardım gemisinde 9 Türk vatandaşın şehit edildiğini ifade eden Şener, "2010 yılında Türkiye'nin müsaadesiyle Gazze'ye giden ve insani yardım malzemesi taşıyan Mavi Marmara gemisindeki 9 Türk vatandaşı şehit edildi. Bu 9 Türk vatandaşımızı öldüren İsrail ile anlaşan ve İsrailli katilleri affeden de Tayyip Erdoğan'dır. Ve Erdoğan, İsrail'le yapılan anlaşmayla Türk vatandaşlarının uluslararası mahkemelerde açacağı davaların bile geçersiz kılınmasını kabul etmiştir" dedi.

"AKP, 2016'DA İSRAİL'İN NATO VETOSUNU DA KALDIRDI"

Siyonist İsrail'in NATO güvenliğinin altına girmesine AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan'ın onayıyla kavuştuğunu aktaran Şener, AKP'nin İsrail'e olan diplomatik yardımını şöyle sıraladı: "Türkiye, 2016 yılında AKP'nin eliyle NATO'ya uzun yıllar girmeye çalışan İsrail'in vetosunu kaldırdı. Şuan itibarıyla İsrail'in Brüksel'de NATO Genel Merkezi'nde daimi ofisi vardır. İsrail'in NATO güvencesine kavuşması açısından artık çok büyük bir güvencesi vardır. Bunu sağlayan da Tayyip Erdoğan'dır ve hükümetidir."

 

 

 

 

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
https://www.facebook.com/rhvmimarlik/videos/557660301802778
Yazar Bilgisi

H24 Haber H24 Haber infokariha.net Tüm Yazıları

BENZER HABERLER