VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 16 February 2020 13:12:25

0 Yorum

Kez Okundu.

Şehid Metin Yüksel Anılacak

Şehid Metin Yüksel Anma Duyuru, Davet

Şehid Metin Yüksel Anma Duyurusu

H24/ ETKINLIK Genç Akıncı Reis Metin YÜKSEL Sehadeti’nin 41. yılında Anılacak

 

İSLAMİ KAMUOYUNA

Bundan tam 41 yıl önce karanlık güçlerin emriyle İstanbul Fatih camiinde Cuma namazı çıkışı kurulan pusuyla şehit edilen Türkiye İslami Hareketinin medar ı iftiharı Metin Yüksel bu yılda İslami camiaların katılımıyla oluşturduğumuz “Şehit Metin YÜKSEL platformu”tarafından anılacak.

Anma Programı 23 şubat Pazar günü öğle namazını müteakipFatih Camiinde Şehit edildiği noktada buluşularak başlayacak. K.Kerim tilaveti ardından gençlerimizin ezgileriyle devam edecek,Platform adına basın açıklaması okunacak.

Her yıl olduğu gibi bu yılda Cami avlusunda oluşturulacak yürüyüş kortejiyle Şehidimizin Edirnekapıdaki kabrine gidilecek. Burada K.Kerim tilaveti ardından dua ile programımız son bulacak.

Bu vesileyle Emperyalist güçlerin İslam coğrafyasını kan gölüne dönüştürdüğü, Etnik kimlik ve Mezhepler üzerinden Müslümanı Müslümana kırdırma projelerinin bir biri ardına hayata geçirilmeye çalışıldığı günümüzde, Aziz Şehitlerimizin bize bıraktığı miras olan Ümmet, Vahdet, Cihad ve şehadet bilincimizi yeniden kuşanarak şeytani güçlerin oyunlarını bu bilinçle bozup şirkin, tuğyanın ve isyanın yeryüzünü talan etmesine izin vermeyeceğimizi haykıracağız.

Tüm Müslüman bacı ve kardeşlerimizi Şehadet ikliminde soluklanmaya ve bu anlamlı program ve yürüyüşümüze katılmaya davet ediyoruz..

“ŞEHADET BİR ÇAĞRIDIR TÜM NESİLLERE VE ÇAĞLARA”

Şehit Metin Yüksel Platformu

https://www.4x4bet123.com/ https://www.4x4bet123.com/
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER