VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 15 December 2022 05:50:48

0 Yorum

Kez Okundu.

Sapkınlar

Sapkın siyaset sapkın cemaat sapkın Demokratlar 

H24/ Makale / Talip AKSOY 

Asra Andolsun ki insanlık hüsrandadır. Ancak Sabredenler, Salih amel işleyenler,  biribirine hakkı ve sabrı tavsiye edenler müstesnadır.

Asr süresinde yüce yaradan'ın emrettiği gibi gününüz de her kes hüsrandadır maalesef, Hocalarımız, siyasetçilerin, şunun bumuzun yanlış siyaseti yanlış hareketleri İslam’a maloluyor. Tarikat ve cemaatlerin genelinde iktidar ve güçten nemalanmak ve faydalanmak derdi vardır.

Sistemden beslenmeyen tarikatlar zaten yaşamıyor. Haliyle siyasette de tarikat mensupları her daim oluyor kimi zaman bakan düzeyinde. Vaktiyle İski ve seks skandallarıyla shp yi bitiren siyasal süreç bugün Akp üzerinden tarikatlarda, dernekler üzerinden sürmektedir.

Tarikatı cemaati bugünden evvel, edeple ahlakla daha özenli daha düzgün davranmalıdır. Sizin şahsınızın İslam’a bişey kattığı yok, sadece kendinizle aziz İslam’ın ismini Lekelemeye çalışıyorsunuz.

Aynısı CHP de iyi partide diğerlerinde ise ateist, Ermeni, yahudi, kemalist siyasetçiler de var o yüzden siyaseten yapamadıklarını tarikat cemaat üzerinden çirkinleşerek birbirlerine saldırırken ahlaksızlaşıyorlar. Tıpkı cemaatte artık çocuk yaştaki, degilmi bilmediğimiz asla tasvip etmediğimiz alçak evlilik gibi. Maalesef insan onurunu hiçe sayan bir zaman diliminde yaşıyoruz. İnsanlıktan uzak bir döngüde insanlık hüsrandadır.

Zulmün haksızlığın kol gezdiği bir bir düzende, mazlumların ahını, duyan bir cemaat bir parti bir medya v.s yoktur maalesef. İncili, tevratı zeburu ve bir çok Kutsal kitabı değiştiren hahamlar, keşişler gibi dini deforme eden ılımlı İslam, tarikatçı müptezel sapık cübbeliler siyasetçi sapık düzenci İslamcılar! Ellerine diillerine ve ceplerine sahip çıkamamış ve iktidar güç rantiye hedefleri için 25 yıldır yerelde ve uluslararası arenada  hertürlü naneyi yapmışlardır.

Sadece Ensari, Türgevi, ismailağa'cısı şusu busu değil, Demokratı, sosyalisti, ülkücüsü, eşcinsel eğilimli güya ahlaklı  bu yolun yolcusu... Ahlaksız sapığın partisi, cemaati, vatanseveri, cemaatlisi, dini, namuslusu olmaz...

Zina 12.10.2004 ye Akp eliyle, 5237 sayılı eşcinsellik  30.06.2006 yılında  İstanbul sizlesmesi ise 14.03.2012 de akp CHP HDP nin onayı ile geçmişti.

İstanbul sözleşmesi ve Lgbt ile ilgili kanunları Akpsi MHP'si CHP 'si. E HDP 'si hep birlikte onayladılr. Kimse burada bu yanlışlığı bu ahlaksızlığın yasaklanmasını konuşmadı. Tarikatlar keza bu konuda bir karşı eylemde durmadı.

Istanbul sözleşmesi ve 6284 sayılı kanunun aileyi nasıl altüst ettiğini biliyoruz. Kadın ve eşcinsellik için Avrupa fonlarından para alan tiyatrocu, STK, partiler, ünlüler her kes bu süreci kullandı.

Allah Teala müslümanları haksızlığa fuhşa ve zülme karşı durmayı ve iyilik aile toplum için uğraşmayı emrederken, bu cemaatler Tika'dan  ve değişik bakanlardan aldıkları desteklerle bu yanlışlara sessiz kaldılar, Allah ta size bir tokat olarak böylesi bir musibeti zalimler eliyle böylece sizi rezil eder..

Türkiye’de her seçim üzeri gelişen ve siyasetçilerin vatandaşı kullandığı bazı mekanizmalar vardır. 28 Şubat post modern darbe girişimi gibi şimdi yine cemaatler sapkınlık ve kurgular insanın aklına yine 15 temmuzlari, yine 28 Şubat takı sisi'leri, o vicdansız tarikatları ve Müslüm gündüz, Fadime Şahin ve kalkancıyı hatırlatıyor.

Siyasetleri ve politikaları için hertürlü alçaklığı yapan her iki tarafta. Vurun abalıya yaparken, asıl hedefleri İslam ve İslam’a olan nefretleri in sonucunda. Bu tür haber ve gündemler ile saldırıyorlar.

https://www.4x4bet123.com/ https://www.4x4bet123.com/

Olayların detaylarına gitmek ve anlatmak bile istemem, İddialar ve deliller her argüman savcılıklarda ve mahkemelerde olacaktır elbette Sadece şunu söylemek isterim ey sapık hocalar, dedeler, siyasetçiler, aklın mantığın ve insan onurunun olmadığı herşeyi utanmadan yapıyorsunuz .

Siz kız çocuğu babası vicdansız imansız haysiyetsiz nasıl bir vicdanınızz var Siz alçak züppeli sapık, nasıl olurda küçücük bir kız çocuğuna böyle bir sapkinlıklla utanmadan istismar ve tecavüz edersiniz.? Diyeceğimiz var, Olaylar da parmağı olan Gazeteciler ve arka fonda gözükmeyen yönetmenler kim? 

Bir baba bir müslüman şahsiyet bu anlatıldığı kadar da insanlıktan nasipsiz değildir derim.

Siz utanmayan hastane, yakın ailesi ve olaylara dahil olunan alçak ortaklar. İslam dini ve tarikatın o halis ve temiz duygularına kendi seytanlğınızı katarak karşı cenabı Saldırılarına sebep oldunuz.

Vicdanınız rahat mı, uçkur, koltuk ve rantınız uğruna gene bir seçim sürecinde iken bizler planlanan kurgu ve seneryolar için kim nereden kaç para aldı. Hangi rantı aldı. Gazeteci nereden öylesi bir bilgi ile gündem yarattı.

Gazeteci bu kadar çocuk istismarcılarına ve kadın cinayetlerine ahlaka saygılı ve ahlaksızlığa karşımı? Muamma ve gazeteciyi bu konuda bilgilendiren merkez neresi?

Pek inanmıyorum. Cemaatleri de savunacak bir durumunuz yok. Cemaatler zaten adam olsalardı. Cemaat olup Allah’ın ipine ram olsalardı , sarıksakal  İslam'ınının bugün zulüm tecavüz deist ateist lgbtlileri olmazdı

Toplumda İslam hakim olurdu. İmamhatipler keza, doğru eğitim doğru bir hedefte gitdeydiler ortam bugünkü kadar pis kokmaz mis gibi kokardı. Cemaatler mevcut iktidarın ve gücün cemaati ve itaaatkar birer fetva korulu olmuşları hakka uymadıkları için böylece rezilleştiler.

 

Zaten cemaatler Suriye konusunda, İsrail konusunda, Mavimarmara onurundan nasipsiz kaldılar .

mevcut iktidara uymayan ve itiraz edenler Kuytul hoca gibiler hertürlu etiketle yaftalanıyor ve ötekileştiriliyor. Bütün bu olaylardan sonra iktidarda CHP de, ulusalcı perincekte herkes hesabına kitabına ve rantına bakıyorlar. Olası bir seçim için rant hırs ve din iman vatan kaset sergisi galası yapılacaktır.

CHP ve AKP siyasetiyle ortam gerildi bu arada neleri kaçırdık bilinmiyor, İBB Ekrem Show başladı, istismarcı Baba ve eş tutuklandı. 

Ahlak ve edep herkese lazımdır. Lgbtci İstanbul sözleşmecisi sapkınlar hertürlu fuhşu yapan yaptıranlara tarikat dernek içerisindeki sapıklardan toplumu, bizleri evlatlarımızı beri eyle Yarab!

Allah’a emanet olun

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER