VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 21 February 2022 00:03:29

0 Yorum

Kez Okundu.

Sanal ve Sanat Terörü Ürüyor

Gazeteci Ferhat Aydoğan Uyardı

H24/ Makale/ Gazeteci Ferhat Aydoğan

Sanal ve Sanat Terörü Ürüyor

 A haber Ajansının baş yazarı Gazeteci Ferhat Aydoğan’ın kaleme aldığı köşe yazısında çok konuşulacak detayları anlattı.Gazeteci Aydoğan’ yazısında “SANAL TERÖR” diyerek şu detaylara yer verdi.

Geçtiğimiz günlerde Cumhur ittifakına karşı gençlerimizin ve halkımızı sokaklara dökmek kin ve nefretin dozunu arttırmak için söz de ‘’MÜZİK ‘’ konsepti ile operasyon çekilmeye çalışılmış bunun adına da ‘’ SUSMA ‘’ denmişti.

Türkiye’de gündem o kadar hızlı değişti veya değiştirildi ki yapılmak istenileni zaten algılamayan vatandaşlarımız (hayat telaşı ile ) şimdi bir diğer tehdit olan ,söz de pandemi için yazılan ‘’ GEÇCEK’’ adlı şarkı operasyona şahitlik ediyor.

Geçtiğimiz aylar da aynı ABD emperayaliz mi büyük düşmanı çarlıklık hayalleri kuran Rusya’yı ve halkını gençleri sokağa çıkarıp bir akım oluştura bilmek için rap ‘’ MÜZİK ‘’ler ile operasyon yapmaya çalıştığında KGB direk Putin eli ile olaya müdahale edip , bu şarkıları direkt olarak kaldırmıştır. Yabancı istihbarat servisleri teknoloji çağında doğan çocuk ve gençleri çağın silahı olan müzik teknolojisi ile vurmaya çalışıyor. Bu olayların benzerleri çin , iran gibi ülkelerde gerçekleşti. Susmam adlı rap şarkı ile başlayan ve aynı merkezinden yürütülen akıl yine sahnede .

İstenilen reaksiyon alınamayınca bu sefer Türkiye’nin en büyük starlarından olarak bilinen geçtiğimiz yıllarda homoseksüellik ile anılan Tarkan üzerinden tekrar sahneye çıktı. Bir önceki ‘’SUSUMAM’’ rap müzik ile yaptıkları operasyondan tecrübeli oldukları için Tarkan hemen klipten sonra bu şarkıyı ‘’ pandemi döneminde bunalım halinde iken yaptım ‘’ dedi . Fakat pandemi döneminde değil Dünya finansının çöktüğü , enflasyonun Dünya halklarının ve Türkiye’nin bunalttığı bir dönemde , Tükiye Cumhuriyeti Devleti Cumhur itiffakı ile indirime gidip su serptiği an ’’ GEÇİCEK ‘’ diyerek kitleleri algı üzerinden yönlendirerek Cumhur ittifakı düşmanı yapılmaya çalıyor . Bu akıl bu kitleyi tanıyor ve kullanıyor . Gezide kullandığı gibi 15 temmuzdan kullandığı gibi nasıl ki ibriği SİHA’ dan üstün gördüdü ve bunu söyletti işte o akıl !

İstihbarat üzerinde kitlelerin morel ve motivasyon sistemi üzerinden saldıranları kimse sorgulamıyor . Fakat bir marjinal şarkıcının ‘’ GEÇİCEK ‘’ şarkısını kitlesel olarak propaganda yapılıyor herkes de hap gibi yutuyor . Bu şarkıyı kutsayıp övenler yönlendiren aklın yönetmek istediği kitlenin oluşturulan algı dışına çıkmasını istemiyor. Sebebi ise yaşanan salgının bir nebzede olsa önüne geçilip halkın sorunlarına yoğunlaşılıp iyileştirilmeler yapıldığını gören gözlerin ve kirli ellerin müdahalesini görmekteyiz. Bu olay basit bir olay değil milli güvenlik sorunudur. Yabancı istihbarat mekanizmaları şarkılar ile operasyon çekme alanı değildir Türkiye !

Bu aklın unuttuğu bir şey var…!

Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve onu ortak payda da yöneten akıl Cumhur ittifakı Bilge Kağan dan bu yana devlet aklı ile yönetilmektedir .

“ İt ürür kervan yürür”

Birileri istedi diye birileri ölmüyor veya bir yere gitmiyor . Kimse kendini bu halktan önde bir yerde görmesin. Halkın seçtiği adamlar Devletinin ve Milletinin yanında bu kurulan oyunuda görüyor müsterih olunuz….

Daha önce defalarca yazdım sanat terörü ürüyor,bu işi şakaya almayalım gerekli müdahelesi bir an önce yapılmalıdır.

https://www.4x4bet123.com/ https://www.4x4bet123.com/
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER