VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 08 December 2023 19:37:04

0 Yorum

Kez Okundu.

Şahin Tatvan Adaylığı İçin Hız Kesmeden Çalışıyor

Şahin Tatvan Adaylığı İçin Hız Kesmeden Çalışıyor

H24/ Siyaset 

AK Parti Tatvan Belediye Başkan aday adayı İnşaat Mühendisi Cengiz Şahin, adaylık süreci ile ilgili toplantılarına devam ediyor.İkinci toplantısını Mahalle Muhtarlarıyla yaptı.

Tatvan'da bir Cafede İlçe Muhtarlarıyla bir araya gelen Tatvan Belediye Başkan Aday Adayı İnsaat Mühendisi Cengiz Şahin, Tatvan'da hayata geçirmeyi planladığı projelerle ilgili İlçe Muhtarlarına bilgi verdi.

Şimdiden seçim manifestosunun hazır olduğunu, Tatvan’ın tüm sorunlarını mahalle mahalle çok iyi bildiğini ve teşhis ettiğini, sadece sorunu teşhis etmekle kalmadığını kısa,orta ve uzun vadeli çözüm önerilerini içeren projelerini anlattı.

Projeleriyle (Trafik sorunu, alt yapı sorunu, içme suyu sorunu v.b.) ilgili tek tek muhtarları aydınlatan Cengiz Şahin, toplantıda yaptığı konuşmasında davetlerine icabet eden muhtarlara teşekkür etti.

Tatvan Belediye Başkanlığı için aday adayı olan herkesin ilçe için bir değer olduğunu belirten Şahin, "Bizim için önemli olan Tatvan'dır.

Tatvan için bu toplantıyı yapmış bulunuyoruz. Biz burada Tatvan için neler yapabilir noktasındayız" dedi. Tatvan için yapmak istediği sosyal ve gönül Belediyeciliği ile ilgi projelerinden de bahseden Cengiz Şahin, muhtarlardan büyük destek aldı.

Toplantıya katılan muhtarlar ise ortak olarak yaptıkları açıklamada, "Artık Tatvan'ımızın kaybedeceği bir dakikası bile yoktur. Sayın Cengiz Şahin Belediye Başkanı olmadığı halde sürekli yanımızda olmuş, bizlerin ve mahallelilerin tüm sorunları ile ilgilenmiş ve çoğunu çözüme kavuşturmustur.

Muhtarlar olarak görüşümüz Belediye başkanının teknik donanıma sahip ve tecrübeli biri olmasından yanadır. Bundan sonra halkımızın da yerel seçimlerde parti üstü davranması ve işi ehline teslim etmesi en mantıklısıdır. " diye konuştular.

 

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER