VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 30 November -1 00:00:00

0 Yorum

Kez Okundu.

Saadet partisi’nde Mustafa KAMALAK Dönemi

SAADET PARTİSİNDE YENİDEN MUSTAFA KAMALAK DÖNEMİ

H24/ Gündem 

Saadet Partisinde yapılacak olağanüstü kongre hazırlıkları hızlı bir şekilde devam ediyor. Teşkilatlar ikinci bir Numan Kurtulmuş vakası yaşamak istemiyor.

Bu doğrultuda partinin tekrardan eski günlerindeki gibi birlik ve beraberlik içine toparlanması için, Erbakan Hocanın çalışma arkadaşlarından birine teslim edilmesi isteniliyor.

Yapılan Yüksek İstişare toplantısında da bu konu özellikle ele alınarak partinin teşkilatları ve Milko kuruluşları bir arada tutabilecek, kırgınlık ve dargınlıkları, bitirecek bir genel başkanın partinin başına geçmesi ele alınmış. İstişareler doğrultusunda Genel Başkanlık için Prf. Dr. Mustafa Kamalak ismi öne çıkmıştır.

https://www.4x4bet123.com/ https://www.4x4bet123.com/

Prf. Dr. Mustafa Kamalak, Türkiye’nin sayılı anayasa hukukçularından biri olup, 54. Refahyol hükümetinin kurulmasında başrolü üstlenmiş ve ayrıca Prf. Dr. Necmettin Erbakan’nın sağlığında ona vekalet etmiş vefatından sonra partinin başına geçip Genel Başkanlık görevinde bulunmuştur.

Mustafa Kamalak Kimdir?

Mustafa Kamalak, 1948 Maraş doğumlu. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi ve Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. Sivas Cumhuriyet Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyeliği ve Kurucu Dekanlığı ile XX. ve XXI. Dönem Kahramanmaraş Milletvekilliği yaptı. Uzun bir dönem serbest avukatlık yaptı. 10 Temmuz 2011 tarihli kurultayda Saadet Partisi Genel Başkanlığına seçilmiştir. Evli ve 2 Çocuk babasıdır.

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER