VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 30 November -1 00:00:00

0 Yorum

Kez Okundu.

RUSYA İLACI BULDUK

 

RUSYA  ILACI BULDUK

Rusya'dan dünyayı umutlandıran gelişme: Virüsü tedavi edecek ilacı geliştirdik Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınıyla ilgili milyonlarca insan için umut verici bir haber geldi.

Rusya Federal Biyomedikal Ajansı (FMBA), yeni tip koronavirüsü tedavi edecek ilacın geliştirildiğini duyurdu. Şu ana kadar dünya genelinde salgın nedeniyle ölenlerin sayısı 30 bine yaklaşırken, 600 bini aşkın kişiye KORONAVİRÜS bulaştı.

Rusya'dan dünyayı umutlandıran gelişme: Virüsü tedavi edecek ilacı geliştirdik Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınıyla ilgili milyonlarca insan için umut verici bir haber geldi. Rusya Federal Biyomedikal Ajansı (FMBA), yeni tip koronavirüsü tedavi edecek ilacın geliştirildiğini duyurdu.

https://www.4x4bet123.com/ https://www.4x4bet123.com/

Şu ana kadar dünya genelinde salgın nedeniyle ölenlerin sayısı 30 bine yaklaşırken, 600 bini aşkın kişiye virüs bulaştı. Rusya Federal Biyomedikal Ajansı, koronavirüsü tedavi edecek ilacın geliştirildiğini duyurdu. Sıtmaya karşı kullanılan Meflokin bazlı yeni ilacı tanıtan ajans tarafından yapılan açıklamada, "Rusya FMBA'ya ait 'Farmzashchita' Araştırma ve Üretim Merkezi, Çin’in ve Fransa’nın deneyimlerini göz önünde bulundurarak, sıtmaya karşı kullanılan Meflokin ilacının bazında koronavirüs enfeksiyonunun tedavi şemasını geliştirdi" ifadelerine yer verildi.

"İlaç yüksek seçicilikle koronavirüsün hücre kültürlerindeki sitopatik etkisini bloke eder ve replikasyonunu (kopya edilmesini) önler, Meflokin’in immünsüpresif etkisi ise virüsün neden olduğu yangısal tepkisinin aktivasyonunu önler. Makrolid antibiyotik ve sentetik penisilinlerin eklenmesi sadece ikincil bakteriyel-viral bir sendromun oluşumunu önlemekle kalmayıp, aynı zamanda kan plazması ve akciğerlerdeki antiviral maddelerin konsantrasyonunun arttırılmasını sağlar.

Bu, değişen ağırlıktaki koronavirüs enfeksiyonu olan hastalar için etkili bir tedavi sağlayacak."

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER