VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR
Rhv Mimarlık
Eleman Arıyorum
İLAN ADRES:
/ İstanbul/Bayrampaşa Muratpaşa-Muratpaşa Mah.
TELEFON :
WEB SİTESİ :
E-MAIL :

Hakkımızda

2000 Yılında Talip AKSOY tarafından kurulan Mimarlık, Üst yapı Taahüt Dekorasyon Firmasıdır.İstanbul merkez’de merkez Ofisi olan RHV Mimarlık Anadolu’nun bir çok yerinde kurumsal olarak iş yapmaktadır.

Hastahane, Okul, Yurt, Banka, Vakıf, Dernek, Cafe, sosyal Tesisler olmak Üzere bir çok projede  yüklenici olarak çalışmaktadır.

Sosyal Tesisler, Park ve bahçeler çocuk oyun gereçleri, Anaokulu sınıf gereçleri üretimi ve temini noktasında hizmet vermektedir.

Emlak, dekoraasyon hizmetleri ile yapıda   guzel eserler inşa eder. Mimari, Sanatsal eserler ile insanın ihtiyaçlarına cevap veriyoruz.

 

 

21764852_1484337181620412_7219351209586464311_n

 

TAVAN SİSTEMLERİ

TAVAN SİSTEMLERİ 

Asma Tavan Günümüz şartlerında Yaşam alanımızın her yerinde artı ihtiyaç haline gelmiş durumdadır.

Asma Tavan Sistemleri’nin tüm çeşitlerini uygulamaktayız.Projelere göre ihtiyaç duyulan  durumda da çözüm ortağı olmaktayız.

Fotoğraf açıklaması yok.

ASMA TAVAN SİSTEMLERİ

Bir mekanın algılanmasında tavan, oldukça etkin bir bileşendir, çünkü; mekanın diğer tüm yüzeyleri ile oranlandığında, büyük yer kaplar. Form, renk, ışık vb. araçlar kullanılarak, her amaç için uygun bir tavan tasarımı mümkündür. Asma tavan sisteminde ise, beklentiler, daha farklıdır.

Tavandaki her türlü tesisatı gizlemek, aydınlatma armatürleri, yangın dedektörleri gibi pek çok bileşeni monte etmek, akustik koşulları yerine getirmek, benzersiz iç mekan koşulları sağlamak ve elbette estetik kaygıları gidermek amacıyla Modüler Asma Tavan Sistemleri tercih edilmektedir.

Sağladığı mükemmel akustik ve aydınlatma sistemleriyle entegre olabilen yapısı ile Modüler Asma Tavan Sistemleri, daha iyi bir çalışma ortamı, bunun sonucunda da, daha verimli bir iş performansı yaratmaya katkıda bulunur.

Bir ‎şunu diyen bir yazı ’‎mimarlık omo 11 rhו O 555 188 09 13 yaşam alanınızı inşa eder rhvmimarlık‎’‎ görseli olabilir