VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 22 May 2021 21:33:10

0 Yorum

Kez Okundu.

Pudra şekeri’nden Sonra Vekil Yeğeninin 215 Hız Showo

Trafiği tehlikeye atan sürücünün AK Partili halası: Tasvip etmiyorum Yeğeni Enes Aydın'ın izni olmadan aldığı aracıyla trafik polislerinin önünden 215 kilometre hızla geçmesini 'tasvip' etmediğini belirten AK Parti İstanbul Milletvekili Sare Aydın, yeğenini ikaz ettiğini söyledi.

AK Parti İstanbul Milletvekili Sare Aydın'ın yeğeni Enes Aydın, sosyal medya hesabından halasına ait Porsche marka araçla trafik polislerinin önünde 215 kilometre hızla geçtiği anları paylaştı.

Videolarda aracın ön camından yansıyan Milletvekili Tanıtım Kartı dikkat çekti. Enes Aydın'ın, farklı videolarda trafiği tehlikeye atarken ve aracın çakarını açtığı görülüyor.

Gündüz saatlerinde çekilen ve günler önce paylaşılan bir başka videoda Aydın'ın aracı kullandığı görülüyor. Burda da Enes Aydın'ın araçtaki siren ve çakarı kullandığı  araç

 "YEĞENİMİ UYARDIM, DERS OLACAĞINA İNANIYORUM"

Enes Aydın'ın aracı kullanırken çektiği videolar sosyal medyada gündem olmasının ardından AK Partili Sare Aydın, Twitter hesabından aracın kendisine ait olduğunu doğrulayarak şu açıklamayı yaptı:

"Gençlere olan inancımı ve sevgimi herkes bilir. Üni öğrencisi yeğenimin müsadem dışında şahsi aracımı, asla tasvip etmeyeceğim şekilde kullanmış olmasından dolayı gerçekten çok üzgünüm.

Uyarılarımı ve ikazımı yaptım. Yanlışının, onun hayatı için büyük bir ders olacağına inanıyorum. Ben hayatım boyunca seviyeli iletişimin ve doğru bilginin büyük bir güç olduğuna inandım. Gençlerime de bunu öğrettim. Yorumlara bakınca yazma ihtiyacı hissetim. Bir kaza meydana gelmemiştir. Doğru sözler ve işler şiarımız olsun gençler. Yiğenime de söyledim merak etmeyin." 

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
https://www.facebook.com/rhvmimarlik/videos/557660301802778
Yazar Bilgisi

H24 Haber H24 Haber infokariha.net Tüm Yazıları

BENZER HABERLER