VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 08 June 2021 09:04:07

0 Yorum

Kez Okundu.

Peker Cem Küçük’ü Hedefine Aldı

 

Peker Cem Küçük'ü Hedefine Aldı

H24/ Güncel

Sedat Peker, "Pazar günü seni misafir alacağım" dedi, Cem Küçük yanıt verdi

Suç örgütü lideri Sedat Peker'in bugünkü paylaşımlarında, Cem Küçük, çakma MİT’çi, pazar günü boşluk olursa seni de misafir oyuncu olarak alacağım” diye seslendiği Cem Küçük, Peker'e yanıt verdi.

Küçük, “Bu işler bittiğinde kim nerde olacak göreceğiz” cevabını verdi. Küçük, bir süre sonra ise söz konusu paylaşımını kaldırdı.

Sedat Peker, "Pazar günü seni misafir alacağım" dedi, Cem Küçük yanıt verdi Suç örgütü lideri Sedat Peker, bugün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda Cem Küçük'e de yer verdi.

Peker paylaşımında pazar günü yayınlayacağı videoyu işaret ederek, ''cem küçük, çakma MİT’çi, pazar günü boşluk olursa seni de misafir oyuncu olarak alacağım. Kardeşlerim pazar günü çok eğleneceğiz çok. Hem de çok'' ifadelerini kullandı.

‘ELİNDEN GELENİ ARDINA KOYMA

’ Peker'in tweetinin ardından Cem Küçük, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile Peker'e yanıt verdi. Küçük, ''Elinden geleni ardına koyma. Senin gibilerle sonuna kadar mücadele etmek benim ruhumda var. Bu işler bittiğinde kim nerde olacak göreceğiz'' ifadelerini kullandı.

PAYLAŞIMI KALDIRDI

Küçük, bir süre sonra ise söz konusu paylaşımını kaldırdı. sedat-peker-pazar-gunu-seni-misafir-alacagim-dedi-cem-kucuk-yanit-

https://www.4x4bet123.com/ https://www.4x4bet123.com/
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER