VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 19 August 2021 23:14:07

0 Yorum

Kez Okundu.

Oyuncu Fatma Ayaydın Tesettüre Büründü

Oyuncu Büşra Ayaydın, tesettüre girme hikayesini anlattı: Araftaydım...

Bir dönemin efsane dizisi Kurtlar Vadisi'nde Çakır karakterinin kızı Selvi'yi canlandıran Fatma Büşra Apaydın, katıldığı bir YouTube programında tesettürle nasıl buluştuğunu anlattı.

 

21 yaşında tesettüre giren oyuncu, "Tesettüre girmeden 2-3 yıl önce namaz kılmaya başlamıştım. Oyunculuk yaparken de namaz kılıyordum. Hatta son oynadığım dizide bazı oyuncular bunu duyup bana 'Oyunculuk yapıyorsun namaz ne alaka! Niye bir tarafı seçmiyorsun' şeklinde tepki gösterdi. O sözler yüzüme tokat gibi çarptı. Kendi kendime 'Ben ne yapıyorum' dedim çünkü bu tür durumlarda gri yoktur. Ya siyahı ya da beyazı seçmeniz gerekiyor. Arafta kaldığımı o an fark edip tesettüre girdim" dedi.

Oyuncu Büşra Ayaydın, tesettüre girme hikayesini anlattı: Araftaydım...

'Kurtlar Vadisi' ve 'Muhteşem Yüzyıl' gibi sevilen dizilerde yer alan, 5 yıl önce de tesettüre giren oyuncu Fatma Büşra Apaydın, YouTube'da yayınlanan 'Son 33' programında hayatına dair bilinmeyenleri anlattı.

"ARAFTA KALDIĞIMI FARK ETTİM"

21 yaşında tesettüre giren oyuncu, "Tesettüre girmeden 2-3 yıl önce namaz kılmaya başlamıştım. Oyunculuk yaparken de namaz kılıyordum. Hatta son oynadığım dizide bazı oyuncular bunu duyup bana 'Oyunculuk yapıyorsun namaz ne alaka! Niye bir tarafı seçmiyorsun' şeklinde tepki gösterdi. O sözler yüzüme tokat gibi çarptı. Kendi kendime 'Ben ne yapıyorum' dedim çünkü bu tür durumlarda gri yoktur. Ya siyahı ya da beyazı seçmeniz gerekiyor. Arafta kaldığımı o an fark edip tesettüre girdim."

"BAŞÖRTÜMLE TAMAMLANDIM"

Son olarak 'Siccin 3' filminde rol alan Fatma Büşra Apaydın, daha önce verdiği bir röportajda, "Tesettüre girmiş olman oyunculuğunu etkiledi mi?" sorusuna şu yanıtı vermişti:

"Dengede tutmaya çalışıyorum. Benim daha önce de belirli kurallarım vardı. Her teklifi, her projeyi kabul eden bir oyuncu değildim. Şimdi tabii bir de tesettür sorumluluğu girdi. Ama pişman değilim. Hür irademle verdiğim bir karar. Belki de hayatımda verdiğim en anlamlı karar. Oyunculuk bambaşka bir aşk benim için, o ayrı. Ama bir de şöyle bir hakikat var; fani olan şeyler var, baki olan şeyler var. Evet ben oyuncuyum, harika bir duygu, insanlar sokağa çıktığımda beni tanıyor. Yaşıtlarım yerimde olmak istiyor. Allah için kazancım da iyi. 23 yaşında pek az gencin yapabileceği yatırımları yaptım. Ama işte para, şöhret ve bu yaşadığımız dünya içimdeki maneviyatı dolduramadı. Bir şeyler hep eksik kaldı. O yüzden de böyle bir karar aldım. Başörtümle ben sanki tamamlandım, çok da memnunum aldığım karardan..."

FATMA BÜŞRA AYAYDIN KİMDİR?

Fatma Büşra Ayaydın doğum tarihi 1994'tür. Ankara ilinde dünyaya gelen oyuncu lise yıllarında oyunculuk hayatına dahil oldu ve kısa zaman içerisinde kendisini geliştirerek günümüzün en beğenilen oyuncularından birisi haline geldi. Büşra Ayaydın genç yaşına rağmen birçok başarılı projede rol almıştır. Canan, Derman, Hatırla Sevgili, En İyi Arkadaşım, Mavi Rüya ve Kurtlar Vadisi adlı projelerde rol almış olan oyuncu 1.70 boylarındadır.

Oyuncu Büşra Ayaydın, tesettüre girme hikayesini anlattı: Araftaydım...

Fatma Büşra Apaydın, Kurtlar Vadisi dizisinde Selvi Çakır karakterini canlandırmıştı...

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER