VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 02 July 2021 07:49:18

0 Yorum

Kez Okundu.

Öldüren İhmal

ÖLDÜREN İHMAL

H24/ Yaşam/Hayatın içinden

Adana'da meydana gelen olayda, edinilen bilgilere göre yolda seyir halindeyken ani bir manevra ile Doğukan Demir'in kullandığı aracın kaza yapmasına sebep olan Adana Çukurova Diyaliz Merkezine ait araç, kaza yerinden hızla uzaklaştı.

Kaza anında arabada bulunan ailenin, ağır yaralanan 5 yaşındaki çocuğu olay yerine çağırılan ambulans ile hastaneye kaldırıldıktan 4 gün yaşam mücadelesini kaybederek hayatını kaybetti.

Olay anında içinde bir şöför ve birde diyaliz merkezi yöneticisi bulunan araç, olaydan 20 gün sonra emniyet güçleri tarafından bulundu. Olay anında araçta olan şöför ve diyaliz merkezi yöneticisi göz altına alındı...

Diyaliz aracını kullanan şöför tutuklanırken araçta bulunan yönetici serbest bırakıldı..

https://www.4x4bet123.com/ https://www.4x4bet123.com/

Kaza yapan aracın sürücüsü beyanında en sol şeritten ilerlerken sağından gelen aracın önüne manevra yaptığını ve kendisininde kazayı önlemek amacı ile sola kaçış manevrası yağtığı esnada hakimiyetini kaybettiğinde kazanın meydana geldiğini ifade etti.

5 yaşında ki çocuğunu kaybeden Acılı aile beyanında yolu şöföre tarif eden ve şöföre talimat veren kişinin araçta bulunan diyaliz merkezî yöneticisi olduğunu ve onunda suçlu olduğunu ve tutuklanmadığını belirterek acılarının ikiye katladığını iafe etti.

Acılı baba yaptığı açıklamada; "Kaza yapmamıza ve çocuğumuzu kaybetmemize sebep olan Sağlık kuruma ait bir araç. Biz kaza yaparken hızla olay yerinden uzaklaşıyor. Bu nasıl bir vicdansızlıktır? Biz kendi imkanlarımızla ambulans çağırıyoruz. Olay yerine çağırıdığımız ambulans ile hastaneye kaldırılan 5 yaşındaki oğlum hayatını kaybetti. Adalet istiyoruz, sağlık bakanlığını,savcılarımızı ve Adana İl Sağlık Müdürlüğünü adalet için göreve çağırıyoruz" dedi...

Kaynak/Gazeteci/ Ferhat Aydoğan

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER