VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 17 January 2022 12:17:09

0 Yorum

Kez Okundu.

Mutkiler Anadolu Yakasında Buluştu

Bimfed Mutkililer Başkanı Ferat Bulut ve yönetim kurulu ile birlikte federasyona bağlı dernek başkanları rutin yapılan aylık toplantı ve gündemler ile toplandılar.

Mutkililer Anadolu Yakasında Buluştu

H24| İstanbul STK

Bimfed İstanbul Mutkililer federasyonu bu ayki toplantısını Anadolu yakasında yaptı.

Bimfed Mutkililer Başkanı Ferat Bulut ve yönetim kurulu ile birlikte federasyona bağlı dernek başkanları rutin yapılan aylık toplantı ve gündemler ile toplandılar.

Bitlis'in Başkenti Mutkidir.

Bimfed Başkanı Ferat Bulut Mutki ve Mutkiler olarak hedeflerini, yapılacak proje ve eylemlerinin ileriki günlerde gündem olacağını, hayırlı ve güzel işler yapacak olan Federasyonumuz ve Dernekleriyle birlikte Başarıya hep beraber varacağız dedi.

Programa katılan, Bitlis Mutki Çatalsöğüt derneği başkanı Biret gülsuyu, Mutki federasyonu başkan yardımcısı Çağır ve küllüce dernek başkanı Zeynel Abidin Arslan, Mutki federasyon yönetim kurulu Üyesi Zeytinburnu Bitlis gençlik derneği başkanı Şahin kurtulmuş, MUTKİ Federasyonu gençlik kolları başkanı Fikret Dağdagül, Mutki federasyonu korucu derneği Catalerik derneği Başkan Vekili Mesut Kaynak, Mutki federasyonu yönetim kurulu Üyesi Metin Yeşiltepe,  Esenyurt Mutkililer dernek başkanı Sani Uçar, Cezmi Dağdagül Çatalerik derneği başkan yardımcısı , Hasan Geylani Mutki federasyonu yönetim kurulu Üyesi 

 Maltepe Looss garden cafe’de Erdim Pembegül’ün organizesinde yapılan kahvaltılı toplantıdan Zümrütevler de bulunan Bitlis Catalsöğüt derneğine ziyaret ve taziye ziyaretinde bulunuldu.

Sıcak ve hoş bir ortamda geçen ziyaretten Mutki dernek başkanları ve katılımcı Bitlisliler memnun ayrıldılar. Yine Maltepe’de bulunan 28 köy derneğinden oluşan Mabed Maltepe Bitlisliler derneği ziyareti yapıldı.

Ziyarete ev sahibipliğini yapan Kenan GÜNCE Bende Kuranli ve Mutkili biri olarak bu ziyaretten memnuniyetlerini ifade etti. Mutki dernekleri federasyonu başkanı Ferat Bulut Maltepe’de her ne zaman geldiğimizde kıymetli Kenan başkanı aradığımda misafirperverliği bizleri onurlandırmıştır. Kendilerine teşekkür ederiz. Dedi.

Daha evvel dernek başkanı olan Bitlis ve Spor insanı Habib Çin ise toplantıya katılarak dilek ve temennilerini anlattı. Bitlis herkesten önde ve incelikte olmalıdır. Yanlış yapan arkadaş ve Federasyonların yaptıkları bazı açıklama ve uygulamalar bizleri kırıyor ve incitiyor lütfen yapılacak herşeyimizde Bitlis’in menfaati ve faydasına işleri yapalım diyerek gençlere tavsiyelerde bulundu.

Mutki federasyonu başkanı ve ekibi daha sonra Zeytinburnu Mutkililer Derneğinde taziye ziyareti gerçekleştirerek faaliyetlerini sona erdirdi.

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER