VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 14 May 2021 11:23:45

0 Yorum

Kez Okundu.

Müslüman Devletler adlı Züğürt Tesellisi

"Müslüman devletler" adlı ZÜĞÜRT TESELLİSİ.

H24/Adil AVAZ

Hangisi müslüman devlet? Arbistan, Mısır, Pakistan vs mi? Yoksa Türkiye mi?

Laikliği tarif edenler "devletin dini olmaz" veya "din devlet işine karışmaz" demiyorlar mı?

Hal böyle olunca, nasıl müslüman devlet olunuyormuş?

Almanya, isviçre, İtalyanın kanunlarıyla idare edilmekmidir müslümanlığın alameti, yoksa minarelerinde günde beş sefer ezan okununca mı "müslüman devlet" olunuyormuş!

Bu ülkelerin ramazanlarında, malı götüren din baronlarının, tv lerde ki masallarımıdır "müslüman devlet"in ölçüsü? Yoksa uçurtma yerine gavs uçuran, Allah yerine "yetiş ya abdulkadir" veya "yetiş ya Ali" demek midir "müslüman devlet"in göstergesi. Sokaklarda sarık, cüppe, çarşafla gezme özgürlüğümüdür "müslüman devlet"?

Soruyorum: bu ülkelerde, Allah'ın haram kıldığı hangi fiil yasak? Din referanslı(!) ırkçılık, kader referanslı(!) ezilmişlik, sabır referanslı(!) kölelik/yoksulluk mudur "müslüman devlet"lik? Sonra da bu ülkelerin başına bir iş geldiğinde (Filistin örneği): " Müslüman devletler bir araya gelse" serzenişi!

https://www.4x4bet123.com/ https://www.4x4bet123.com/

Yahu nerde Müslüman devlet, hangisi? Allah: "faiz haram" diyor, ehli sünnet vel cemaat (!) allemeleri: "siz Kuranı anlıyamazsınız" diyor. Ya bu haramı, Amerikanın ormanlarındaki kızılderililer biliyor, anlıyor da bir müslüman niye anlamıyor? Yok yok.

Haddi aşmaktır, anlaşılmyacak bir kitabı Allaha isnad etmek! Hemde Allah'ın: "sizin için apaçık bir kitab" hükmüne rağmen.

Yazık. Gerçek zaman diliminde hesap günü biraz ötemizde. O gün geldiğnde dünyalığınız "bir -iki gün öncesi" gibi önünüze sunulur. O gün dünyadaki mücadelenin, insanlık (Allah rızası) için olmadığı ifşa edilir. "Şefaatı beklenilener ve bekleyenler birbirinden kaçacaklar"... Selam olsun, Allahın hükmünde direnenlere.

Selam olsun Allah için dik duranlara...

 

 

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER