VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 11 June 2022 20:06:16

0 Yorum

Kez Okundu.

Mükremin Ahlaksızlık Yapınca Tıp Merkezi Mühürlendi

Mükremin Gezgin son dakika açıklaması! Tiktok’ta doğum yapan erkek videosuyla tepki çekmişti... Suçu takipçilerine attı

Ahlaksızlığa Ortak Tıp Merkezi Mühürlendi

H24/ Gündem 

İstanbul Gaziosmanpaşa'da Çekilen  TikTok videosu için hastanede kurgu ve çekimleryapan şarlatana yardımcı  olan personele tepkiler çığ gibi geldi. 

Bakanlık olaya duyarsız kalmadı bugün Tıp Merkezi Mühürlendi. TikTok sarlatanı ise özür dilediğini, suç takipçilerin benimde bir annem var, hatta annem çok üzülüyor deyip kendini savunmaya geçti.

TikTok, her geçen gün bir ahlaksızlığa ev sahipliği yapıyor. Son örneği ise kendisine daha çok tıklasınlar diye bir erkek aylarca hamile numarası yaptı ve sonunda da doğum mizanseni düzenlemişti.

Sağlık Bakanlığı; sosyal medyada doğum mizansenli videolar paylaşan Mükremin Gezgin hakkında harekete geçti.

Bakanlık; Mükremin Gezgin'in doğum videoları ve görsellerinin çekildiği Gaziosmanpaşa ilçesinde bulunan Özel Cerrahi Tıp Merkezi'nin faaliyetlerini durdurdu ve merkez mühürlendi.

Yetkililer ve Avukat ile yaptığımız görüşmelerde bizde kurumsal olarak şikayette bulunduk. Mükremin Gezgini tanımıyoruz, ismi geçen bebek ve ailesinin bilgilerini bizde yetkililere verdik. Bizim böyle bir olayla bilinçli bir yanımız yoktur. Tamamen bize yapılmış bir komplodur.

Mükremin gezgin ve A.P isimli 2 aylık bebeğin Balıkesir'den getirildiğini öğrendik yetkililerede bu bilgi ve belgeleri sunduk.

Bizde sizin gibi soruyoruz?

Bebek nerede?

Bebeğin ailesi nerede?

Bebek bu hastalıklı kişilerden alınmalıdır. Yetkililerden ve siz gazetecilerden olayı araştırmanızı istiyoruz Dedi.

TikTok rezili Mükremin suçu ise takipçilerine attı "9 ay boyunca beni zirveye çıkardınız. En başında tepki gösterseydiniz bunlar olmazdı" dedi. Sosyal medyanın gündemine oturan videoların ardından Twitter'dan paylaşım yapan binlerce kullanıcı, TikTok'un kapatılması için çağrıda bulundu.

Gelişmelerin ardından Gezgin'in yüzbinlerce takipçisinin bulunduğu TikTok hesabı kapatıldı. Gelen tepkilerin ardından Instagram'dan bir video yayınlayan Mükremin Gezgin, süreci tüm detaylarıyla anlattı. Erkek olduğu için hamile kalma ihtimalinin olmadığını söyleyen fenomen, kendisine bu zamana kadar destek olan takipçilerine de tepki gösterdi.

Çok üzgün olduğunu belirten Mükremin Gezgin, videoda şu ifadeleri kullandı: "

TikTok bir eğlence platformudur ve orada çektiğim videoların zaten ironi olduğunu herkes biliyor. Son dakika bana bir bomba attınız ve beni çok linçlediniz. Son dakikaya kalana kadar keşke 9 ay boyuncu beni yolda görüp karnımı sevmeseydiniz. Her gün beni zirveye taşıyıp beni daha çok gündeme getiren sizlersiniz. Sizler bunu çok sevdiğiniz için ben de devam ettirdim.

Sizler başta 'yok' diyerek bir tepki verseydiniz

 Anneler bu hayatta zaten kutsaldır. Benim de bir annem var ve çok üzülüyor ve çok yıprandı. Ben hiç bir kadına ya da anneye bir şey yapmadım sadece videolar çektim. Ben yanlış yapmadım, sadece bir film çektim. Ama bunlar yanlışa çekildi.

İnsanlar beni çok sevdi ve devamının gelmesini çok istediler. Tüm annelerden ve anne olmak isteyenlerden yanlış anlaşıldıysam özür diliyorum."

 

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER