VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 18 February 2022 01:44:28

0 Yorum

Kez Okundu.

Muhalefet Etkiliyse Sen Beceriksizsin Demektir

Muhalefet Etkiliyse Sen Beceriksizsin Demektir.

H24/ SİYASET

Karamollaoğlu: Muhalefet bu kadar etkiliyse sen beceriksizsin demektir

 Saadet Partisi Lideri Karamollaoğlu, AK Parti'nin "Elektrik zamları muhalefet yüzünden oldu" sözlerine "Muhalefet bu kadar etkiliyse sen daha beceriksizsin demektir.

Elektrik, muhalefet tarafından nasıl engellenir?" dedi.

Özelleştirmeyle ilgili açıklamalarda bulunan Karamollaoğlu, "Özelleştirmeye karşı değilim ama stratejik hiçbir yeri özelleştirmem" ifadelerini kullandı.

Saadet Partisi Lideri Temel Karamollaoğlu, TV 5 ve Kanal 42 ortak yayınında değerlendirmelerde bulundu.

Karamollaoğlu, AK Parti'nin "Elektrik zamları muhalefet yüzünden oldu" sözlerine ilişkin açıklama yaptı. Karamollaoğlu, "Yetki sende ama sen kabahat muhalefette diyorsun. Muhalefet bu kadar etkiliyse sen daha beceriksizsin demektir.

Elektrik muhalefet tarafından nasıl engellenir?" ifadelerini kullandı. Özelleştirmeyle ilgili açıklamalarda bulunan Karamollaoğlu, "Özelleştirmeye karşı değilim ama stratejik hiçbir yeri özelleştirmem" ifadelerini kullandı.

Karamollaoğlu'nun açıklamaları şöyle;

"MUHALEFET BU KADAR ETKİLİYSE SEN DAHA BECERİKSİZSİN DEMEKTİR"

"Seçilmiş bir yönetim diyor ki ben Türkiye'yi yönetemiyorum. Yönetemeyen gider. Yetki sende ama sen kabahat muhalefette diyorsun.

Tayyip Bey bunları rahatlıkla söylüyor, o zaman diyor ki ben beceremiyorum. Muhalefet bu kadar etkiliyse sen daha beceriksizsin demektir. Elektrik muhalefet tarafından nasıl oluyor da engelleniyor. Biz gülüyoruz ağlanacak halimize. Yapamayan gider, yapabilecek olan gelir."

"HİÇBİR STRATEJİK YERİ ÖZELLEŞTİRMEM"

"Özelleştirmenin karşısında değilim yeri geldiğinde yapılmalı. Eğer bir tesisi, devlet 5 bin kişi ile çalıştırıyorsa özel sektör bunu 4 bin kişi ile çalıştırır. Özelleştirmenin böyle noktalarda faydası olur. Stratejik bir önemi varsa Tank Palet Fabrikası gibi, Eskişehir'deki uçak fabrikası gibi. Ben oraları özelleştirmem. Bunlar stratejik yerler. Hiçbir stratejik yeri özelleştirmem."

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER