VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 26 January 2022 02:56:17

0 Yorum

Kez Okundu.

Müfit Yüksel SAADET İslam’dan uzaklaşmamalı. Adaleti esas almalı.”

Yüksel Saadet Partisi için uyardı! Bizce, Saadet Partisinin tek çıkış yolu seçime İttifaksız girmektir. Millet ve Cumhur İttifakları içinde yer almadan, yeni, toparlayıcı, kucaklayıcı ve sahici, uzun vadeli bir söylem geliştirmeli.

Müfid Yüksel: Saadet Partisi ne Cumhur ne de Millet İttifakı deyip seçime bağımsız girmelidir..

Araştırmacı Sosyolog Yazar Müfid Yüksel, adaleti esas alan İslami bir çizgiye ihtiyaç olduğunu dile getirerek Saadet Partisi kurmaylarına ittifak çağrısında bulundu.

Sosyolog, Araştırmacı Yazar, Müfid Yüksel, adaleti esas alan İslami bir çizgiye ihtiyaç olduğunu dile getirerek Saadet Partisi kurmaylarına ittifak çağrısında bulundu.

Yüksel, sosyal medyadan yaptığı açıklamada Saadet Partisi’nin Cumhur ve Millet ittifaklarına katılmayıp kendi özgünlüğünü koruması ve bağımsız kalması gerektiğini vurguladı.

Müfid Yüksel’in mesajları şöyle: “ Türkiye’de seçime tamamen İttifaksız girebilecek, kutuplaştırıcı değil, toparlayıcı, birbirinden farklı kesimleri kucaklayacak, ülkenin değerleri, kimlikleri, çeşitlilikleri, Müslümanlıkla/İslâm’la barıştırıp buluşturacak, adaleti esas alan yeni bir siyasi odağa ihtiyaç var.

Bizce, Saadet Partisinin tek çıkış yolu seçime İttifaksız girmektir. Millet ve Cumhur İttifakları içinde yer almadan, yeni, toparlayıcı, kucaklayıcı ve sahici, uzun vadeli bir söylem geliştirmeli.

Birilerinin iteklemesi ile İslam’dan uzaklaşmamalı. Adaleti esas almalı.”

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER