VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 26 September 2021 21:17:23

0 Yorum

Kez Okundu.

Mücahit Yurdan Unutulmadı

Vefatının 10. Yılında Yurdan Anıldı

Açıklama yok.

Saadet Partisi Fatih Gençlik kolları Başkan Yardımcısı iken hastalanan ve tedavi alan Mücahit YURDAN'ı Dostları ve Fatih Saadet Partisi Gençlik kolları  unutmadı.

Mücahit Yurdan Yurdan ailesinin siyasetteki şahsiyetlerinden, Bosna Şehidi Selami YURDAN amcası gibi her eylemde, etkinlik ve meydanlarda hak yolunun neferiydi. Babası ve Yurdan ailesi gibi  İslami mücadelenin neferiydi.

Her yıl Saadet Partisi tarafından anılan hiç unutulmayan Mücahit YURDAN Başkan Saadet Fatih İçin Halen Başkan ve görevinin başında şiarıyla anılıyor, Vefa gösteriliyor.

Edirnekapıdaki Kabrinin Başında  buluşan Dostları,  Mücahit ve islam şehidleri için dualar ettiler.

 

Açıklama yok.Açıklama yok.

 

Açıklama yok.

Mücahit YURDAN Kimdir?

İstanbul Fatih Doğumludur.  Recai YURDAN'ın evladıydı. Daha ilkokul çağlarında spor, bir çok  alanda kendisini geliştirdi. Fatih çarşambada İmam Hatip Lisesi mezunu olup Üniversite öğrencisi idi. Saadet Partisi Fatih Gençlik kolları Başkan yardımcısı ve sekreteriydi. Yakalandığı hastalıkla mücadele etti 27 Eylül 2011 yılında hakka uğurlandı. Fatih camiisi avlusunda binlerce  Müslümanın sahedetiyle helallik alarak Edirnekapı mezarlığı mısır tarlası kabristanliginda  mefhumdur.

Allah kendisine rahmet eylesin...  

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER