VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 22 January 2022 22:38:35

0 Yorum

Kez Okundu.

Marmara için Kritik Günler Geliyor

Yoğun kar yağışına saatler kaldı!

İstanbul dahil 13 il için flaş uyarı Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından, İstanbul'a bu gece kuvvetli kar uyarısı yaptı.

Öte yandan CNN Türk Meteoroloji Danışmanı Prof. Dr. Orhan Şen,13 il için yoğun kar uyarısında bulunarak "İstanbul’da kar akşam saatlerinde kuzey ilçelerden başlayarak tekrar örtü yapacak şekilde yağacak” dedi.

 Yoğun kar yağışına saatler kaldı! İstanbul dahil 13 il için flaş uyarı Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan uyarıda, "Yapılan son değerlendirmelere göre; bu gece saatlerinden itibaren İstanbul'un kuzeyinden başlayarak etkisini arttırması beklenen kar yağışlarının, zamanla il genelinde aralıklı ve yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

Zaman zaman gök gürültülü kar sağanağı şeklinde etkili olması beklenen kar yağışlarıyla birlikte yarın akşam saatlerine kadar güney sahillerde yer yer 2-5 cm, iç ve kuzey kesimlerde 6-20 cm yeni kar örtüsü beklenmektedir.

Kuvvetli kar yağışlarıyla birlikte ulaşımda aksamalar, buzlanma ve don gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır" denildi.

13 İL İÇİN FLAŞ UYARI!

“İstanbul’da kar akşam saatlerinde kuzey ilçelerden başlayarak tekrar örtü yapacak şekilde yağacak. Gece sıcaklık eksi 2 derece olurken yarın 2 dereye yükselecek”

 

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER