VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 30 November -1 00:00:00

0 Yorum

Kez Okundu.

Bu Manzara Türkiye’ye yakışıyor mu?

Karamollaoğlu: İktidarın Türkiye’ye bıraktığı miras bu mu olmalıydı?

Temel gıda ürünlerine yapılan zamları eleştiren Karamollaoğlu, "Ekmek kuyruklarında vatandaşlarının gözyaşı döktüğü bir Türkiye; bir iktidara ayıp olarak yeter de artar bile!" ifadelerini kullandı.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, temel gıda ürünlerine yapılan zamları eleştirdi. Karamollaoğlu, Twitter paylaşımında "19 yılını geride bırakan bir iktidarın, 20. yılında Türkiye’ye bıraktığı miras bu mu olmalıydı? Yağ, süt, ekmek gibi en temel ürünlerin fiyatlarının dahi gündem olduğu, ekmek kuyruklarında vatandaşlarının gözyaşı döktüğü bir Türkiye; bir iktidara ayıp olarak yeter de artar bile!" dedi.

Karamollaoğlu, şu ifadeleri kullandı: "Allah aşkına, bugün biz neleri konuşuyoruz? 150 lirayı bulan yağ fiyatlarını, Sütün 10-15 lira, çeyrek ekmeğin 1 lira oluşunu, Ucuz ekmek kuyruklarında insanımızın saatlerce beklemek zorunda kalışını konuşuyor; konuşmak zorunda kalıyoruz! Bu manzara yakışıyor mu Türkiye’ye?

Karamollaoğlu: İktidarın Türkiye’ye bıraktığı miras bu mu olmalıydı? 

Karamollaoğlu: İktidarın Türkiye’ye bıraktığı miras bu mu olmalıydı? Google Haberlere Abone ol Temel gıda ürünlerine yapılan zamları eleştiren Karamollaoğlu, "Ekmek kuyruklarında vatandaşlarının gözyaşı döktüğü bir Türkiye; bir iktidara ayıp olarak yeter de artar bile!" ifadelerini kullandı. DUVAR - Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, temel gıda ürünlerine yapılan zamları eleştirdi.

Karamollaoğlu, Twitter paylaşımında "19 yılını geride bırakan bir iktidarın, 20. yılında Türkiye’ye bıraktığı miras bu mu olmalıydı?

Yağ, süt, ekmek gibi en temel ürünlerin fiyatlarının dahi gündem olduğu, ekmek kuyruklarında vatandaşlarının gözyaşı döktüğü bir Türkiye; bir iktidara ayıp olarak yeter de artar bile!" dedi.

Karamollaoğlu, şu ifadeleri kullandı: "Allah aşkına, bugün biz neleri konuşuyoruz?

150 lirayı bulan yağ fiyatlarını, Sütün 10-15 lira, çeyrek ekmeğin 1 lira oluşunu, Ucuz ekmek kuyruklarında insanımızın saatlerce beklemek zorunda kalışını konuşuyor; konuşmak zorunda kalıyoruz!

Bu manzara yakışıyor mu Türkiye’ye

? Bulgarlar Edirne’ye, İranlılar Van’a, Gürcüler Artvin’e akın akın gelip, gümrük kapılarında sıra bekleyerek sepetlerini, arabalarını tıklım tıklım doldurup giderken; insanımız daha ucuz ürün için saatlerce ekmek büfeleri, akaryakıt istasyonları ve marketlerde kuyruğa giriyor! 19 yılını geride bırakan bir iktidarın, 20. yılında Türkiye’ye bıraktığı miras bu mu olmalıydı?

Yağ, süt, ekmek gibi en temel ürünlerin fiyatlarının dahi gündem olduğu, ekmek kuyruklarında vatandaşlarının gözyaşı döktüğü bir Türkiye; bir iktidara ayıp olarak yeter de artar bile!"

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
https://www.facebook.com/rhvmimarlik/videos/557660301802778
Yazar Bilgisi

H24 Haber H24 Haber infokariha.net Tüm Yazıları

BENZER HABERLER