VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 07 December 2021 09:58:33

0 Yorum

Kez Okundu.

Kurtulmuş’a Karun Gibi Hatırlatması

2008 yılı Saadet Partisi’nin Genel Başkanı seçildiğim kongrede Harun gibi gelip Karun gibi gitmeyeceğim diyerek Türk siyasi tarihine motto olacak bir sözü söyledim.

KURTULMUŞ’A KARUN SÖZLERİ HATIRLATILDI: ÇOCUKLARIMA MİRAS BIRAKACAĞIM

H24/ Ankara TBMM bütçe görüşmeleri

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş’un konuşması sırasında CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel, “Sarayın sözcülüğünü yapma, yakışmıyor”, “Çıkarın için görüşlerini, toplumu sattın” diye seslendi.

Kurtulmuş Sertel’e “Sana sonra anlatırım Sayın Sertel” diye karşılık verirken Meclis Başkanı Mustafa Şentop da “Lütfen, karşılıklı konuşursunuz” diye müdahale etti, ancak Sertel, “Toplumu sattı, partini sattın. Sana inananları sattın. Arkanda yürüyenleri sattın.

HAS PARTİ'deyken neler söylüyordun. "Karun kadar zengin olmayacağız" diyordunuz” diye konuşmaya devam etti. Bunun üzerine Kurtulmuş, şunları söyledi: “2008 yılı Saadet Partisi'nin Genel Başkanı seçildiğim kongrede Harun gibi gelip Karun gibi gitmeyeceğim diyerek Türk siyasi tarihine motto olacak bir sözü söyledim.

Kötü bir söz mü söyledim, yanlış bir söz mü söyledim? Hayatım boyunca da bu sözün arkasında kaldım ve çocuklarıma bırakacağım en büyük mirassa bu mirastır.” Sertel Kurtulmuş’un bu sözleri üzerine, “Kim için söyledin onu söyleyin” diye seslenirken Kurtulmuş, “Cevabını aldın arkadaş. Kötü bir şey mi söylemişim?” diye seslendi.

İSTANBUL TARTIŞMASI: TEVFİK GÖKSU’YA SÖYLE İSTİFA ETSİN!

AK Parti grubu adına konuşan Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli’nin gündeminde İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin kaynak kullanımına dair eleştiriler vardı.

Canikli’nin ihalelerle ilgili çok sayıda usulsüzlük iddiasında bulunduğu konuşmasına CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, “İstanbul Büyükşehirdeki grup başkan vekillerini yetersiz görmüş, orada yapılacak işi burada yapıyor” diye tepki gösterdi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba da Göksu’nun AK Parti’nin İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclis Grubu Başkanı olduğunu hatırlatarak, "Tevfik Göksu'ya söyle istifa etsin, beceremiyor" diye seslendi.

İSTANBUL KİMYANIZI BOZMUŞ!

CHP’li Özel AK Partili belediyelere gönderme yaparak, “Kayseri'ye bakacak mıyız? Konya'yı, Trabzon’u konuşabilecek miyiz? Madem konuşacağız neden bir tek İstanbul'u konuşuyoruz? Tevfik Göksu bu kadar kifayetsiz mi, bu kadar başarısız mı?” diye seslendi.

CHP’li Ağbaba, “İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi değil yalnız burası Sayın Canikli. Keşke biraz Melih Gökçek'i de anlatsanız. İstanbul hakikaten kimyanızı bozmuş. Ya, Sayıştay elinizde savcı elinizde, Büyükşehir Meclisi elinizde" dedi.

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
https://www.facebook.com/rhvmimarlik/videos/557660301802778
Yazar Bilgisi

H24 Haber H24 Haber infokariha.net Tüm Yazıları

BENZER HABERLER