VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 01 October 2021 01:22:12

0 Yorum

Kez Okundu.

Kurtlar vadisi Başlıyor

Kurtlar Vadisi Yenilenerek Geri Dönüyor!

Anlatacağı hikaye de belli oldu! İşte hikayesi Ekranların en uzun soluklu dizisi Kurtlar Vadisi yeni bir hikaye ve yeni bir isimle geri dönüyor.

TV dizisi olarak dönen Yeni Kurtlar vadisinde anlatılacak hikaye de belli oldu.. Uzun bir aranın ardından Kurtlar vadisi tekrar geri dönüyor. Ancak bu Kurtlar vadisi diğerinden çok farklı. Dizide Necati Şaşmaz örneğin yok.

Ancak Osman Sınav imzalı projede oldukça bomba detaylar işlenecek. Dizinin adı Yanlız Kurt olacak.. Yalnız Kurt dizisinin ekrana geleceği tarih merakla beklenirken projeyle ilgili detaylarda belli oldu. ATV ekranlarında yayınlanacak olan

Yalnız Kurt dizisinde kadro netleşti. Kurtlar Vadisi Kaos ekrana dönecek diye beklenirken bu dizinin ekrana gelecek olması tüm planları alt üst etti. Herkesin çok sevdiği Polat Alemdar bu dizide yer almayacak...

Öte yandan Cihan Ünal’ın Davut karakteri ile hikayede yer alacağı beklenirken sürpriz bir şekilde birçok kişi arasından sıyrılan Hasan Denizyaran da ATV ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizinin başrolü oldu.

Ayrıca Alparslan: Büyük Selçuklu dizisi başlamadan projeden ayrılan M. Çağatay Tosun’un ise Yalnız Kurt dizisinin yönetmeni olduğu duyuruldu.. Herkesin çok merak ettiği bir soru var. Yalnız Kurt dizisi neyi anlatacak? Bir süredir Büyük bir kitle bu sorulara cevap arıyor.

Konuyla ilgili bilgiler ise TV100 ekibinde yer alan Gazeteci Birsen Altuntaş’ın verdiği bilgilerle ortaya çıktı..

ATV ekranlarında yayınlanacak olan bu Dizi Golyat isimli bir küresel gücün yaptıklarını ve buna karşı verilen mücadeleyi anlatacak. Ayrıca Ülke sınırlarını değiştirmek, parçalamak, darbe, terör, kukla yönetimler ve ekonomik yaptırımlar, ayrımcılık, cemaatler gibi konular da dizide ele alınarak tıpkı Kurtlar Vadisi benzeri mesajlar verilecek..

NECATİ ŞAŞMAZ NEDEN SESSİZ?

Öte yandan Necati Şaşmaz'ın Kurtlar vadisi dizisiyle tanındığını ve çok sevildiğini herkes biliyor. Yaşanan bu gelişmelere Necati Şaşmaz'ın sessiz kalması herkesi çok şaşırtıyor. Şaşmaz'ın herhangi bir açıklama yapmaması herkesi çok şaşırtırken. En büyük şaşırtan gelişme ise Yalnız Kurt dizisinde onun olmaması..

Anlaşılan Necati Şaşmaz'ı bekleyen hayranları bir süre daha beklemeye devam edecek görünüyor..

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER