VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 18 May 2021 19:16:18

0 Yorum

Kez Okundu.

Kürecik incirliği Boşaltalım Gitsin

Kürecik'i de İncirlik'i de boşaltalım gitsin'

 MHP lideri Bahçeli, Meclis Grup Toplantısında konuştu. Kudüs'te yaşanan olaylarla ilgili de açıklama yapan Bahçeli, "Kudüs’ün her karışında izimiz ve eserlerimiz vardır. Kudüs bizi bilir, biz Kudüs’ü biliriz.

Şayet ABD bunun önünde engelse NATO üyeliğini derhal tartışmaya açalım, Küreciği de, İncirliği de boşaltalım. Onlardan korkan en az onlar gibi olsun." dedi. MHP lideri Bahçeli, Meclis Grup Toplantısında konuştu Muhalefet partilerine yönelik eleştirilerde bulunan Bahçeli, CHP ve İYİ Parti için: "Zillet İttifakı yeni ortak gördüğü bulaşıcı hastalıktan nemalanma sırasına girecek kadar basiretini kaybetmiştir." dedi. Bahçeli'nin açıklamalarından konu başlıkları şöyle: "Bizim inancımızda karamsarlık yasaklı alandır.

İyimser olmak, hayata ve hadiselere şuursuz yaklaşmak değildir. Peşin hükümlerle, önyargılarının hakimiyetiyle, siyasi hesap hatalarıyla sürekli felaket tellallığı yapmak, 'Öldük, bittik' yaygarası koparmak ne insan sevgisiyle ne de sorumluluk hissiyatıyla bağdaşacaktır.

Maalesef CHP ve İP'in ve diğerlerinin sakat argümanları arasında Kovid-19 da yerini almıştır. Zillet İttifakı yeni ortak gördüğü bulaşıcı hastalıktan nemalanma sırasına girecek kadar basiretini kaybetmiştir.

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER