VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 20 April 2022 09:22:22

0 Yorum

Kez Okundu.

Kurdaş Konuştu Erbakan Yaşasaydı

Kurdaş Konuştu Erbakan Yaşasaydı

H24/ Gündem 

Millî Gazete Genel yayın yönetmeni Mustafa Kurdaş son günlerde gündeme getirilen "Erbakan yaşasaydı" Erdoğan'ı Desteklerdi" konusuna dahil oldu.

Kurdaş yayınladığı videosunda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı eleştirdi. Erbakan hocanın istikametinin ve davasının olduğunu, çürük bir düzene karşı alternefik fikrinin olduğunu söyledi.

Erbakan hocanın yaşasaydı şurada olurdu, burada olurdu sorusu çok mantıksız geliyor.

 

Erbakan hocanın fikriyatinda Amerika'ya karşı, kapitalizme karşı, Siyonizme karşı mücadele var. 

Siz bir dönem yanında durmuş, bir dönem fikrini benimsemiş,. Daha sonra hayatta iken kendisini terketmiş, terk etmek bir yana  fikirlerinin tersine işler yapanlar şimdi Erbakan hoca için bu konuşmalarınız ne kadar ahlakidir anlayamıyoruz.

 

Erbakan yaşasaydı akparti mi desteklerdi? ERBAKAN Hoca yaşasaydı CHP yi mi desteklerdi ? Su ittifakta mı olurdu. Bu ittifakta mı olurdu soruları Erbakan Hoca'ya yapılmış en büyük haksızlıktır.

 

Erbakan hoca olsaydı böyleydi, Erbakan hoca olsaydı böyle olurdu lütfen  makyaj yapmayı bırakın . Erbakan hocanın esasını ele almamız gerekir D8 i güçlendirelim, evet Erbakan hoca haklıydı gelin faize karşı mücadele edelim, Erbakan hocanın şu şu şu söylediklerini yapalım dersiniz bu çok tabiidir elbette! Ama bunları demeden kendi günahlarınızı, kendi ayıplarınızı , hatta bu ülkeyi, bu milleti, ümmeti hızla başka bir yöne götürürken de Erbakan Hocayı alet etmeyin istismar etmeyin

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
https://www.facebook.com/rhvmimarlik/videos/557660301802778
Yazar Bilgisi

H24 Haber H24 Haber infokariha.net Tüm Yazıları

BENZER HABERLER