VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 23 November 2021 10:39:53

0 Yorum

Kez Okundu.

Karamollaoğlu:Bunun adı algı yönetimi

Karamollaoğlu:Bunun adı algı yönetimi

Saadet Partisi Genel başkanı Temel Karamollaoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Bu ekonomik kurtuluş savaşından zafer çıkacağız" sözlerini sert dille eleştirdi.

Karamollaoğlu'ndan Erdoğan'a sert tepki: Bunun adı algı yönetimi 

 Saadet Partisi Genel başkanı Temel Karamollaoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Bu ekonomik kurtuluş savaşından zafer çıkacağız" sözlerini sert dille eleştirdi. Karamollaoğlu'ndan Erdoğan'a sert tepki:

Saadet Partisi Genel başkanı Temel Karamollaoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Kur, faiz ve fiyat artışı oyununu görüyoruz, biz kendi oyun planımızda devam edeceğiz. Bu ekonomik kurtuluş savaşından zaferle çıkacağız" sözlerine sosyal medya hesabından tepki gösterdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ‘Ekonomik Kurtuluş Savaşı’ diyerek algı yaptığını vurgulayan Karamollaoğlu, Twitter'dan Erdoğan'ın açıklamalarını sert dille eleştirdi.

Karamollaoğlu, sosyal medya hesabından Erdoğan'a şu ifadeleri kullandı: "-Zam değil; ‘güncelleme’, -Yüksek döviz kuru değil; ‘rekabetçi kur’, -Ekonomik Kriz değil; ‘Ekonomik Kurtuluş Savaşı’ diyerek yaşadığımız sorunlar ortadan kalkmıyor, aksine problemlerimiz derinleşiyor. Bunun adı ekonomi yönetimi değil; olsa olsa “algı yönetimi”dir!"

 

İLK ADIMI PROBLEMLERİN VAR OLDUĞUNU KABUL ETMEKTİR”

Sert eleştirilerini devam ettiren Karamollaoğlu, “Saadet Partisi olarak artık algılar değil çözüm önerileri konuşulsun istiyor, bunun gayretini veriyoruz. Bunun ilk adımı da problemlerin var olduğunu kabul etmektir, kavramlara işimize geldiği gibi takla attırmak değil! Biz problemleri biliyoruz ve bunları çözmeye de talibiz!” dedi.

ERDOĞAN İLE GÖRÜŞMESİNDE ‘EKONOMİDE PROBLEM YOK’ YANITI ALINCA TEPKİ GÖSTERMİŞTİ

 Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşen Karamollaoğlu, “Erdoğan ‘Ekonomide hiçbir problem yok, insanlar memnun, işsizlik abartılıyor’ dedi. Ben de ‘Bu kanaat değişmediği müddetçe siz politikalarda bir değişiklik yapamazsınız' dedim” açıklamasında bulunmuştu.

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
https://www.facebook.com/rhvmimarlik/videos/557660301802778
Yazar Bilgisi

H24 Haber H24 Haber infokariha.net Tüm Yazıları

BENZER HABERLER