VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 09 May 2021 02:44:04

0 Yorum

Kez Okundu.

Karamollaoğlu İsrail’e Artık Haddini Bildirme Zamanı

Karamollaoğlu: "Gün, ilk kıblemize, onurumuza, namusumuza ve izzetimize sahip çıkma günüdür" 

 Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu İsrail'in Mescid-i Aksa'ya ve Filistinlere yönelik gerçekleştirdiği saldırı hakkında sosyal medya hesabı Twitter üzerinden paylaşımda bulundu.

 Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Twitter hesabından şu paylaşımda bulundu: Ramazan ayının başından beri, pervasızca saldırılar gerçekleştiren işgalci İsrail, şimdi de Müslümanların göz bebeği ve ilk kıblemiz Mescid-i Aksa'ya alçakça saldırıyor.

İslam dünyasının parçalanmışlığını fırsat bilerek, tüm dünyanın gözü önünde kutsallarımızı dahi hedef alan ve fütursuzca bu zulümleri işleyenler iyi bilsinler ki, eninde sonunda tüm yaptıklarının hesabı mutlaka sorulacaktır! Hiç vakit kaybetmeksizin, Cuma gününe, Ramazan ayına, Kudüs şehrine ve Mescid-i Aksa'ya aynı anda saldıran işgalcilere, bir an evvel hak ettikleri karşılık misliyle verilmelidir.

Söylenecek sözler artık tükenmiştir, acilen somut adımlar atılmalıdır. Tüm İslam alemine çağrıda bulunuyorum: Gün, ilk kıblemize, onurumuza, namusumuza ve izzetimize sahip çıkma günüdür!

Zaman, zalimlere haddini bildirme zamanıdır!

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
https://www.facebook.com/rhvmimarlik/videos/557660301802778
Yazar Bilgisi

H24 Haber H24 Haber infokariha.net Tüm Yazıları

BENZER HABERLER