VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 20 November 2022 15:12:19

0 Yorum

Kez Okundu.

Karamollaoğlu Almanya’dan Eleştirdi

Karamollaoğlu'ndan Bop ve Togg Eleştirisi 

H24/ Avrupa / Almanya

Almanyada saadet partisi taraftarları tarafından yapılan Toplantıya katılan SAADET Lideri Temel Karamollaoğlu Gündemi ve Akp 'ye olan  eleştirilerini konuştu.

 

HASTALANMAMAN MÜMKÜN DEĞİL:

Şahsiyetli bir dış politika uygulamayı şiar edindik. Ne demek şahsiyetli dış politika; emperyalistlerin, sömürgecilerin etkisi altında kalmadan, bu zalimlerin etkisi altında kalmadan bir dış politika oluşturma. Bizim kimse ile kavgamız yok. Ne Almanya ile ne İngiltere ile ne kamil manada Amerika ile, bu zihniyetlerdeki sapıklığa karşıyız biz. Bizim Avrupa ile hak ve adalet ekseninde irtibatımızı güçlendirmeyi emin olun arzu ederiz. Ama hak ve adalet ekseninde. Biz köle olamayız. Kimsenin köle olmasını da istemeyiz. Onun için bizim ideallerimiz sadece bizim için değil Avrupa’da yaşayanlar içinde ideal olarak benimsenmelidir. Milli Görüş dediğiniz basit bir görüş değil. Milli Görüş gömleğini çıkardığın zaman hastalanmaman mümkün değil. Siyonist gömleği seni korumaz bunu iyi  bilsin.

TOGG İDDİASI:

Sayın Cumhurbaşkanı dedi ki TOGG diye bir araba üreteceğiz, elektrikli olacak, 2 sene sonra faaliyete geçecek, ilk 100 otomobilin siparişini ben verdim başka kimse de sipariş vermeyecek. Sayın Cumhurbaşkanım niye? Senin ne özelliğin varda ilk 100 otomobili sen alacaksın? Başkaları da sıraya girip almak istiyor. Bu gerçekleşmeyecek bir senede de, kimse yarın bağırmasın diye bunu söylüyor. Kendisi de ne yapacak geciktiyse de biz idare ederiz diyor. Samimi değiller, gerçekleştiremezler.

 

 

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER